Menu
A+ A A-

CSR na uczelni

CSR na uczelni Fot. arch.

W mieście Mikołaja Kopernika działa ośrodek naukowy wspierający i szerzący dobre praktyki w biznesie i życiu społecznym poprzez nawiązywanie współpracy z instytucjami publicznymi oraz przedstawicielami sektora prywatnego.

Centrum Przywództwa i Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, którego szefem jest prof. Robert Karaszewski, powstało w efekcie wieloletniej współpracy Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Brennan School of Business Dominican University. Jednym z fundamentalnych działań jest realizowanie interdyscyplinarnych badań naukowych oraz upowszechnianie ich wyników i tym samym podnoszenie świadomości społeczeństwa w zakresie jakości życia. Współpracując z ekspertami ze świata nauki i biznesu Centrum ma pewność, że jego realizowane projekty spełniają wszelkie wymagania metodyczne dotyczące badań społecznych - informuje www.facebook.com/CSR.UMK.

Centrum realizuje projekt „CSR płaszczyzną transferu wiedzy i kreowania wspólnych przedsięwzięć odpowiedzialnych społecznie”. Jest on realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, Priorytet VIII „Regionalne kadry gospodarki”, Działanie 8.2 „Transfer wiedzy”, Poddziałanie 8.2.1 „Wsparcie dla współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw”. Projektem zajmują się wspólnie UMK w Toruniu wspólnie z trzema przedsiębiorstwami z województwa kujawsko-pomorskiego, przy czym dwa z nich w 2010 r. zakwalifikowane zostały do indeksu Respect Index.

{jumi [*9]}

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas