Menu
A+ A A-

Grupa Lotos miała wstępnie 1,08 mld zł zysku netto

Grupa Lotos miała 7,42 mld zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży i 1 mld zł zysku operacyjnego wg LIFO, powiększonego o amortyzację i po wyłączeniu zdarzeń jednorazowych (oczyszczony EBITDA LIFO) w II kw. 2021 r., podała spółka, powołując się na wstępne dane. Ponadto spółka poinformowała, że szacunkowy skonsolidowany wynik netto wyniósł 1,08 mld zł.

Czytaj dalej...

Lokalne pieczywo w Żabce

Pieczywo to kategoria produktów, po które klienci sklepów Żabka sięgają każdego dnia. Wśród najczęściej sprzedawanych produktów w tej kategorii są wypiekane w sklepie bułki: kajzerka, pszenna i grahamka.

Czytaj dalej...

Żabka osiągnęła neutralność plastikową marek własnych

Celem Żabki jest cyrkularność, czyli zamknięcie obiegu surowców. W minionym roku Żabka jako pierwsza sieć handlowa w Polsce osiągnęła neutralność plastikową, co oznacza, że wraz z klientami i partnerami biznesowymi, zebrała tyle plastiku, ile wprowadziła do obiegu w swoich markach własnych i materiałach w sklepach.

Czytaj dalej...

DINOzaur, czyli zwolnienie pracownicy za zjedzenie truskawek które miały pójść do śmietnika

Spożywcza sieć Dino zwolniła pracownicę za zjedzenie truskawek, które przeznaczone były do wyrzucenia. Jest to dobry powód aby zastanowić się nad praktykami CSR tej pochodzącej z Wielkopolski firmy, praktykami w Polsce już zarzuconymi i przywodzącymi namyśl dinozaury.

Czytaj dalej...

Lotos - zarząd na kolejną kadencję z Paryłą jako prezesem

Rada nadzorcza Grupy Lotos zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na stanowiska w zarządzie. W efekcie prezesem zarządu pozostała Zofia Paryła, podała spółka. Do składu zarządu XI kadencji powołano również dotychczasowych wiceprezesów - Krzysztofa Nowickiego, Piotra Walczaka, Jarosława Wittstocka i Jarosława Wróbla - powierzając im nadzorowane dotąd obszary.

Czytaj dalej...

Amazon zatrudni kolejne 650 osób w dziale obsługi klienta w Polsce do końca roku

Amazon utworzy 650 nowych miejsc pracy w dziale obsługi klienta w Polsce do końca 2021 r., podała firma. Nowe stanowiska będą obejmowały pracowników wykonujących pracę w biurze lub zdalnie, obsługujących klientów polskojęzycznych, jak również niemiecko-, francusko- i włoskojęzycznych.

Czytaj dalej...

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas