Menu
A+ A A-

MLEKOVITA System Zarządzania Środowiskowego 14001:2015

Polacy są coraz bardziej świadomymi konsumentami w zakresie produktów przyjaznych środowisku naturalnemu. Kierując się przekonaniem, że ochrona środowiska naturalnego jest niezbędna, do wytwarzania produktów wspierających zdrową i zrównoważoną dietę, Mlekovita od lat stawia na zrównoważony rozwój, obejmujący wszystkie aspekty jej działalności.

Czytaj dalej...

Grupa Azoty wprowadza nową linię nawozów NPK wg zasad zrównoważonego rozwoju

Grupa Azoty wprowadza na rynek linię nawozów NPK pod nazwą Fosfarm, podała spółka. Nowa linia została opracowana przez Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych "Fosfory" - spółkę zależną Zakładów Azotowych Puławy, wchodzących w skład Grupy Azoty, które od grudnia funkcjonują pod nową nazwą Grupa Azoty Fosfory.

Czytaj dalej...

Grupa Atlas inwestycje, robotyzacja i zwiększenie produkcji

Grupa Atlas planuje w bieżącym roku kolejne inwestycje zarówno w obszarze infrastruktury produkcyjnej, robotyzacji jak również w systemy informatyczne, w tym także inwestycje zagraniczne: zwiększenie mocy produkcyjnych w zakładzie Oradei w Rumunii i uruchomienie nowej suszarni w Grodnie, zwiększenie efektywności zakładu produkcji pap na Białorusi, podała spółka.

Czytaj dalej...

MLEKOVITA - największy wybór serów w Europie

Co trzeci Polak kładzie na kanapkę ser wyprodukowany w zakładach Grupy MLEKOVITA, która oferuje najszerszy asortyment serów na rynku, m.in. sery twarde typu holenderskiego, szwajcarskiego oraz angielskiego, sery pleśniowe, topione, wędzone, sery miękkie solankowe, sery mozzarella i mascarpone oraz twarogi i twarożki.

Czytaj dalej...

KUKE i ICIEC mają porozumienie o współpracy

Korporacja Ubezpieczeń Kredytów Eksportowych (KUKE) i Islamska Korporacja Ubezpieczeń Inwestycji i Kredytów Eksportowych (ICIEC) podpisały porozumienie o współpracy w celu ograniczania ryzyka dla eksporterów i inwestorów, a także ożywienia handlu i inwestycji polskich firm w krajach OWI, podała KUKE.

Czytaj dalej...

Anwil w pilotarzach dwóch programów akceleracyjnych

Tworzenie portfela innowacyjnych projektów odbywa się w Anwilu poprzez pilotażowy udział w dwóch programach jednocześnie. Są to program akceleracyjny współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020 oraz program akceleracyjny afiliowany przez Massachusetts Institute of Technology (MIT) Enterprise Forum Central & Eastern Europe, poinformowano.

Czytaj dalej...

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas