Menu
A+ A A-

LUX MED w Centrum Handlowym Wola Park

LUX MED w galerii Wola Park w Warszawie to szesnaście gabinetów lekarskich, trzy gabinety dla dzieci zdrowych i pięć dla chorych. Dzięki współpracy z Centrum Medycznym MAVIT, zapewniamy pacjentom również rozbudowany zakres usług okulistycznych - Anna Rulkiewicz.

Czytaj dalej...

Łączne przychody firm z Rankingu Agencji Public Relations wzrosły o 2,5% w 2019

Łączny przychód agencji uwzględnionych w 15. Rankingu Agencji Public Relations wzrósł o 2,5% r/r i wyniósł 247,9 mln zł w 2019 r., wynika z rankingu przygotowanego przez magazyn "Press". Niekwestionowanym liderem, już od 13 lat, pozostaje agencja Partner of Promotion. Na podium są także MSL Group oraz 38 Content Communication. W czołówce znalazły się także AM Art-Media Agencja PR, FleishmanHillard i Solski Communications.

Czytaj dalej...

MLEKOVITA - ograniczenie emisji tworzyw o 100 tysięcy kg, nowe opakowania

Nowe opakowanie zyskał jogurt naturalny MLEKOVITY – kubek z etykietą termokurczliwą zamieniono na kubek z bezpośrednim nadrukiem etykiety. To jedna z bardziej zauważalnych zmian, ponieważ z opakowania złożonego z dwóch warstw tworzywa sztucznego, jedna zniknęła całkowicie - Edyta Cybulska, Kierownik Wydziału UHT.

Czytaj dalej...

Columbus Energy ma umowy nabycia projektów PV o łącznej mocy ok. 20 MW

- Columbus Energy zawarł umowy nabycia 100% udziałów w spółkach Greenprojekt 6 sp. z o.o., Greenprojekt 18 sp. z o.o., Ecowolt 6 sp. z o.o., Ecowolt 7 sp. z o.o., Sun Energy Invest sp. z o.o. realizujących przedsięwzięcia farm fotowoltaicznych (PV) o łącznej mowy ok. 20 MW, których szacunkowa wartość po wybudowaniu wyniesie ok. 70 mln zł.

Czytaj dalej...

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas