Menu
A+ A A-

„Polska Ekologia” - innowacje w żywieniu

Polskie firmy produkujące żywność stają się coraz bardziej innowacyjne, także te skupione w Stowarzyszeniu „Polska Ekologia”. Firmy należące do tej organizacji wytwarzają produkty spożywcze metodami tradycyjnymi i przy zachowaniu jakości ekologicznej, a jednocześnie poszukują nowych ścieżek rozwoju. Współpracują z naukowcami z czołowych uczelni i instytutów.

Czytaj dalej...

PGNiG: Uruchomiono pierwszą nitkę podgrzewanego gazociągu na złożu Aerfugl

PGNiG Upstream Norway - spółka zależna Polskiego Górnictwa Naftowego i Gazownictwa (PGNiG) - wraz z Aker BP i pozostałymi partnerami koncesyjnymi odebrali pierwszą nitkę podgrzewanego gazociągu typu electrically heat-traced flowline (EHTF), łączącego trzy otwory wydobywcze na złożu Ærfugl z pływającą jednostką produkcyjno-magazynującą FPSO Skarv, podało PGNiG.

Czytaj dalej...

PZU zrewidował wzrost PKB do ok. 4,4%

Dynamika PKB w 2022 r. spowolni względem br. i sięgnie ok. 4,4% z uwagi m.in. na słabnącą konsumpcję w przyszłym roku w wyniku wstrząsów podażowych, "skutkujące m.in. mocnym wzrostem cen energii, przekładającym się także na wzrost cen żywności i innych towarów i usług", ocenia główny ekonomista PZU Paweł Durjasz.

Czytaj dalej...

CPK: znamy lokalizację nowego lotniska

Zaprezentowana preferowana lokalizacja Portu Solidarność jest ograniczona od północy miejscowościami Szymanów i Kaski, od zachodu przebiega częściowo między miejscowościami Maurycew w Teresinie i Aleksandrów w Wiskitkach, na południu m.in. przez Janówek i Stary Drzewicz, a od wschodu granicą jest ul. Południowa w Starej Pułapinie.

Czytaj dalej...

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas