Menu
A+ A A-

BGK: Wsparcie firm zabezpieczone instrumentami finans. przekroczyło 72 mld zł

Wartość zabezpieczona instrumentami finansowymi dostarczonymi przez Bank Gospodarstwa Krajowego (BGK) firmom to ponad 72 mld zł, a w toku jest kolejne rozwiązanie przygotowywane wspólnie z firmami leasingowymi, podał bank. Bank udzielił wsparcia polskim przedsiębiorcom 100 tysięcy razy.

Czytaj dalej...

Mercator Medical rekomenduje przeznaczenie całego jednostkowego zysku na buy-back

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, zarząd Mercator Medical rekomenduje akcjonariuszom uwzględnienie wypłaty dla akcjonariuszy w podziale wypracowanego zysku, w postaci przeznaczenia całego jednostkowego zysku netto (312 mln zł), czyli jednej trzeciej wyniku skonsolidowanego, na skup akcji własnych w przedziale cenowym 400-770 zł za akcję, podała spółka.

Czytaj dalej...

Skanska: Polacy chcieliby dzielić czas pracy w 2/3 na biuro i w 1/3 na dom

Ok. 86% polskich pracowników biurowych pojawia się dziś z różną częstotliwością w biurze, z czego ponad połowa robi to codziennie. Doświadczenie pracy z domu w kontekście własnej efektywności oceniają raczej negatywnie: 46% przyznaje, że jest mniej efektywna w pracy zdalnej niż pracując w biurze, a 15% wskazuje, że praca zdalna wiąże się z większą efektywnością, wynika z badania Skanska.

Czytaj dalej...

Pierwszy Zintegrowany Raport roczny Leonardo

Pierwszy Zintegrowany Raport Roczny Leonardo ma na celu zaprezentowanie w pojedynczym dokumencie pełnego, mierzalnego oraz transparentnego obrazu wartości generowanej przez Spółkę, łącząc wyniki finansowe z informacjami dotyczącymi czynników środowiskowych, w zakresie odpowiedzialności społecznej oraz ładu korporacyjnego. 

Czytaj dalej...

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas