Menu
A+ A A-

Telewizja Polska i Emitel podpisali umowę na nadawanie programów TVP z MUX-3

TVP i Emitel zawarły umowę na dystrybucję programów TVP na multipleksie trzecim (MUX-3) Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Umowa obejmuje nie tylko realizację usługi nadawania programów telewizyjnych, ale również zmianę standardu nadawania i kodowania, która będzie realizowana w 2022 roku.

Czytaj dalej...

Emitel: reframing 700Mhz zrealizowany rekordowym tempie

W dniach 2-4 czerwca Emitel przeprowadził drugi etap refarmingu pasma 700Mhz. Zmiany pasma nadawania programów telewizji naziemnej obejmowały znaczny obszar Polski. Skomplikowany technicznie i logistycznie projekt był przygotowywany przez Emitel przez wiele miesięcy. W ostatnim kroku, ponad 100 ekip technicznych w późnych godzinach nocnych przełączyło nadajniki na nowe częstotliwości nadawania.

Czytaj dalej...

Krajowa Izba Rozliczeniowa wprowadza kwalifikowany podpis elektroniczny

Krajowa Izba Rozliczeniowa (KIR) wprowadza kwalifikowany podpis elektroniczny dostępny w pełni zdalnie - mSzafir, podał KIR. Podpis ten umożliwia prowadzenie spraw prywatnych, biznesowych i urzędowych z wykorzystaniem internetu. Klienci PKO Banku Polskiego jako pierwsi mogą zdalnie kupić podpis elektroniczny mSzafir.

Czytaj dalej...

Elektryczne auto dostawcze FSE - kampania crowdfundingowa

Wystartowała kampania crowdfundingowa elektrycznego samochodu dostawczego FSE M. Pojazd z e-napędem, ładowaniem automatycznym i panelami słonecznymi miał premierę w październiku br. Spółka FSE z Bielska-Białej zaprojektowała i wyposażyła auto w elektromobilną technologię w ramach programu NCBiR – INNOMOTO.

Czytaj dalej...

Przestrzeń edukacyjno-technologiczna dla wszystkich pokoleń

Angażujące zajęcia dla dzieci i młodzieży, warsztaty dla dorosłych, seniorów i całych rodzin oraz cykliczne wystawy dotyczące najnowszych trendów i pionierskich rozwiązań – to wszystko czeka na odwiedzających w Centralnym Domu Technologii. CDT to miejsce, w którym otwarty umysł, nauka, technologia i biznes przenikają się wzajemnie.

Czytaj dalej...

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas