Menu
A+ A A-

III Konferencja Śląskiego Klastra Lotniczego „Śląskie Dni Lotnictwa i Dronów”

III Konferencja Śląskiego Klastra Lotniczego „Śląskie Dni Lotnictwa i Dronów” odbędzie się w ramach Europejskiego Forum Przyszłości, którego idea zrodziła się z potrzeby wypracowania nowych rozwiązań i adaptacji wynikających wyzwań cywilizacyjnych, społecznych i gospodarczych współczesnego świata.

Czytaj dalej...

Kongres 590: Polska 2030, solidarność i patriotyzm gospodarczy

Pandemia przemeblowała świat, jaki znamy. Widzimy tu potrzebę budowania solidarności w obliczu zagrożenia, niepewności i lęku. Chcemy też szukać nowej definicji nowoczesnego patriotyzmu gospodarczego, który już dawno wykroczył poza proste hasło „kupuj polskie produkty” - dr hab. Michał Łuczewski z UW.

Czytaj dalej...

Kongres 590. Polska 2030 - pozornie odległa perspektywa

Tematem przewodnim 5. Kongresu 590 będzie „Polska 2030”. - 10 lat to tylko pozornie odległa perspektywa. Zamiast wybiegać zbyt daleko w przyszłość, chcemy koncentrować się na decyzjach i trendach, które już za chwilę będą kształtowały polską i światową gospodarkę - Remigiusz Kopoczek, prezes Kongresu 590.

Czytaj dalej...

III Forum Wizja Rozwoju - czerwiec, Gdynia

Forum Wizja Rozwoju odbywa się już po raz trzeci i ma już ugruntowaną pozycję w kalendarzu wśród najważniejszych wydarzeń biznesowych w Polsce. Tematami debat i paneli będą najważniejsze wyzwania stojącymi przed polską gospodarką w takich obszarach jak m.in.: energetyka, gospodarka, inwestycje, technologie innowacyjne, zdrowie, prawo, transport, rolnictwo, szkolnictwo zawodowe oraz polityka senioralna.

Czytaj dalej...

Konferencja Polska Przyszłości

II Konferencja "Polska Przyszłości" to okazja do zapozanania się z kluczowymi projektami przeprowadzanymi przez państwo polskie m.in "Rozwój zdolności sił zbrojnych do działania w cyberprzestrzeni”, „Jak ograniczyć wydatki państwa?”, „Jak zwiększyć konkurencję na rynku kinematografii” 

Czytaj dalej...

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas