Marvipol sprzedaje spółkę PDC IC72 realizującą magazyn w okolicy Krakowa

  • ISBnews
  • Kategoria: ISBNews

Marvipol Logistics, spółka zależna Marvipol Development oraz PG Dutch Holding, tj. podmioty będące wspólnikami w spółce PDC Industrial Center 72, realizującej projekt magazynowy w okolicy Krakowa, zawarły z Aberdeen Standard European Logistics Income przedwstępną umowę sprzedaży udziałów, podał Marvipol.

Add a comment Czytaj więcej: Marvipol sprzedaje spółkę PDC IC72 realizującą magazyn w okolicy Krakowa

Zatrudnienie w firmach wzrosło o 1,9% r/r w I, płace o 6,9% wg analityków

  • ISBnews
  • Kategoria: ISBNews

Styczeń br. przyniósł spadek dynamiki wzrostu zatrudnienia w sektorze przedsiębiorstw (w ujęciu rocznym) w porównaniu do poprzedniego miesiąca, natomiast tempo wzrostu wynagrodzeń w tym sektorze przyspieszyło, uważają ekonomiści ankietowani przez ISBnews. 

Add a comment Czytaj więcej: Zatrudnienie w firmach wzrosło o 1,9% r/r w I, płace o 6,9% wg analityków

Vigo System otrzymało dofinansowanie inwestycji technologicznej w wys. 6 mln zł

  • ISBnews
  • Kategoria: ISBNews

Projekt Vigo System pt. "Wdrożenie opracowanej w ramach projektu 'Narażenia' technologii produkcji chipów detekcyjnych" został umieszczony na liście projektów wybranych do dofinansowania w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020 Poddziałanie 3.2.2 - "Kredyt na innowacje technologiczne", finansowanego ze środków Unii Europejskiej, podała spółka. Rekomendowana kwota dofinansowania w ramach projektu wynosi 6 mln zł.

Add a comment Czytaj więcej: Vigo System otrzymało dofinansowanie inwestycji technologicznej w wys. 6 mln zł

CCC ma zgodę UOKiK na przejęcie Gino Rossi

  • ISBnews
  • Kategoria: ISBNews

CCC otrzymało bezwarunkową decyzję prezesa Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) w przedmiocie zgody na dokonanie koncentracji przedsiębiorców, polegającej na przejęciu kontroli nad spółką Gino Rossi w drodze nabycia przez wzywającego akcji tej spółki, co oznacza ziszczenie się warunku prawnego zastrzeżonego w punkcie 29 wezwania, podał pośredniczący w wezwaniu Dom Maklerski PKO BP. 

Add a comment Czytaj więcej: CCC ma zgodę UOKiK na przejęcie Gino Rossi

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas