Menu
A+ A A-

#Ratujbiznes Rzecznik MŚP - akcja informacyjno-organizacyjna

W czasach pandemii koronawirusa 2019-nCoV i wygaszania światowej gospodarki polscy przedsiębiorcy jako jedni z pierwszych w Europie zaczęli odczuwać skutki gospodarcze tej nadzwyczajnej sytuacji. Aby pomóc przedsiębiorcom w tym ciężkim okresie potrzebne są szybkie i realne działania. Z tego względu Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców rozpoczyna akcję #RatujBiznes.

Czytaj dalej...

Polska liderem inwestycji w nieruchomości szósty rok z rzędu

Polskie nieruchomości utrzymują bardzo silną pozycję w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Naszym wyróżnikiem na tle sąsiednich rynków poza skalą, jest także możliwość dywersyfikacji portfela nieruchomości, inwestorzy mogą lokować kapitał zarówno w stolicy jak miastach regionalnych - Przemysław Felicki, dyrektor w Dziale Rynków Kapitałowych z CBRE.

Czytaj dalej...

Morawiecki: #TarczaAntykryzysowa najważniejsi Polacy, deficyt to nie Graal

Dla nas najważniejsi są Polacy i będziemy używać pieniędzy budżetowych do takiego stopnia, do jakiego będzie to konieczne. Pieniądze budżetowe będą używane w takim stopniu, w jakim to konieczne, ale jednocześnie tak, by zapewnić przekonanie o stabilności polskiej polityki monetarnej i finansowej -  premier Mateusz Morawiecki, podczas debaty nad Tarczą Antykryzysową w Sejmie.

Czytaj dalej...

Kekos przekazał płyny do dezynfekcji  szpitalowi w Kielcach

Producent płynów do e-papierosów z Nowin pod Kielcami dostarczył do Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach 400 litrów płynu do dezynfekcji. Firma Kekos, członek Vaping Association Polska, jak wiele innych w tym segmencie rynku dokonała przebranżowienia i butelkuje teraz płyny niezbędne do walki z epidemią koronawirusa.

Czytaj dalej...

ARP S.A. sprowadziła z Chin maseczki, gogle, kombinezony

ARP S.A. zakupiła środki ochrony osobistej dla szpitali w Chinach: 1 mln 700 tys. maseczek, 40 640 kombinezonów, 10 tys. gogli i 416 500 rękawic za kwotę ok. 5,2 mln zł. Towar trafi do magazynu Poczty Polskiej w Łodzi, która przy współpracy z Ministerstwem Zdrowia będzie je dystrybuować do poszczególnych placówek medycznych.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas