Menu
A+ A A-

Makieta PKP CARGO wylicytowana Wyróżniony

Makieta PKP CARGO wylicytowana

Aż 25 000 zł zapłaci zwycięzca aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, do kolekcji którego trafi unikatowa, ogromna makieta kolejowa wystawiona na aukcję przez PKP CARGO SA.

Kolejowy przewoźnik już po raz trzeci przyłączył się do wielkiej akcji WOŚP, wspierając tegoroczną edycję Orkiestry Jurka Owsiaka.Zakończona w poniedziałek, 20 stycznia o godz. 16:25:56 aukcja wywindowała cenę makiety do 25 210,00 zł. W aukcji, w ciągu miesiąca jej trwania, wzięło udział 21 osób. Ostateczna dogrywka odbyła się dwóch ostatnich dniach. Po zaksięgowaniu kwoty na koncie WOŚP kolejowe miasteczko
z centrali PKP CARGO w Warszawie zostanie przetransportowane do szczęśliwego zwycięzcy aukcji.

 

- Ta makieta to prawdziwy rarytas. Cieszę się, że tak wiele osób licytowało na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i gratuluję zaciętej walki w imię szlachetnego celu – powiedział Adam Purwin, pełniący obowiązki prezesa, członek zarządu ds. finansowych PKP CARGO.
Ruchoma i w pełni sprawna makieta, o wymiarach 200 x 204 cm, 54 cm wysokości oraz wadze 330 kg od pięciu lat była elementem wyposażenia holu centrali spółki przy ul. Grójeckiej w Warszawie. Teraz, makieta, na której znajdują się skansen taboru kolejowego, terminal kontenerowy oraz punkt załadunku kamienia, będzie elementem kolekcji zwycięzcy aukcji.
Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy ze środków zebranych podczas 22.Finału WOŚP zamierza kupić m.in. wielonarządowe tomografy komputerowe z możliwością znieczulenia do badania młodszych i pobudzonych dzieci, RTG przyłóżkowe radiologiczne stacje diagnostyczne oraz aparaty USG przystosowane do badań FAST.
Szczegóły licytacji na: http://aukcje.wosp.org.pl/pkp-cargo-ogromna-makieta-kolejowa-i852661.

 

Ostatnio zmienianywtorek, 21 styczeń 2014 19:54
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas