Menu
A+ A A-

Wezyr Holiday Coral Travel z nową gwarancją ubezpieczeniową na 2015 rok Wyróżniony

Wezyr Holiday Coral Travel z nową gwarancją ubezpieczeniową na 2015 rok http://www.coraltravel.pl

Wezyr Holiday Service Sp. z o. o. wykupił gwarancję ubezpieczeniową na 2015 rok w wysokości 43 milionów złotych. Touroperator, należący do OTI Holding, ubezpieczył się w towarzystwie Europäische Reiseversicherung AG.

 

Zgodnie z umową kwota gwarancji wynosi 43 000 000 zł i spełnia wymogi znowelizowanej ustawy o Usługach Turystycznych z dnia 29 sierpnia 1997 r., zabezpieczając spłatę ewentualnych roszczeń, związanych z umowami zawartymi przez Wezyr Holiday Service Sp. z o. o., w okresie
od 17 września 2014 roku do 16 września 2015 roku.

Przedmiotem gwarancji jest: pokrycie kosztów powrotu klientów do kraju, w wypadku, gdy organizator turystyki wbrew obowiązkowi nie zapewni tego powrotu, pokrycie zwrotu wpłat wniesionych przez klientów, w wypadku, gdy z przyczyn dotyczących organizatora turystyki impreza turystyczna nie zostanie zrealizowana, a także pokrycie zwrotu części wpłat wniesionych przez klientów za część imprezy turystycznej, która nie zostanie zrealizowana z przyczyn dotyczących organizatora turystyki oraz osób, które działają w jego imieniu.

Wezyr Holidays Coral Travel to jedno z największych biur podróży w Polsce, łączące 15 lat doświadczenia Wezyr Holidays na lokalnym, polskim rynku z międzynarodową siłą i wiedzą Coral Travel. Touroperator jest częścią międzynarodowego koncernu turystycznego OTI Holding. Grupa OTI działa na rynku od 22 lat aktualnie oferując 52 kierunki wakacyjne w 28 krajach na całym świecie z wylotami z 60 portów lotniczych. Do chwili obecnej z jej propozycji skorzystało ponad 3,1 miliona turystów. Grupa OTI zrzesza firmy z siedmiu krajów, prowadząc działalność w takich obszarach, jak: organizacja wyjazdów zagranicznych, obsługa turystów w krajach wakacyjnych, zarządzanie hotelami i liniami lotniczymi oraz usługi związane z ochroną i zapewnianiem bezpieczeństwa. Obroty OTI Holding w roku 2013 wyniosły 2 miliardy dolarów, a w kolejnym sezonie koncern planuje globalny wzrost o 28 proc.

Dla OTI Holding polska marka Wezyr Holidays Coral Travel ma bardzo duże znaczenie jako działająca na rynku turystycznym w kraju należącym do Unii Europejskiej o stabilnych warunkach gospodarczych. Dlatego grupa inwestuje w jej dalszy rozwój oraz w całą polską branżę turystyczną.

 

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 22 wrzesień 2014 14:07
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas