Robimy krok dalej! - o perspektywach rozwoju muzyki z dobrym przesłaniem

Robimy krok dalej! - o perspektywach rozwoju muzyki z dobrym przesłaniem
Jakie są perspektywy rozwoju muzyki z dobrym przesłaniem?
 
Czy jest dla niej miejsce i gdzie na scenie muzycznej? "Robimy krok dalej!" - podczas Targów Wydawców Katolickich w Warszawie będą o tym rozmawiać goście i uczestnicy panelu organizowanego przez Fundację "Chrześcijańskie Granie". 14 kwietnia 2018 o 17.00 w namiocie targowym. Wstęp wolny.
 
Zeszły rok okazał się wyjątkowo dobry - ukazało się ponad 40 płyt z muzyką chrześcijańską (CCM). Czy to oznacza, że wiosna nadeszła? Chrześcijańskie Granie od lat śledzi i pisze o muzyce z dobrym przesłaniem 
 
- "tym razem chcemy się spotkać i wspólnie porozmawiać o tym co przed nami. Chcemy w gronie ekspertów i pasjonatów muzyki odpowiedzieć na pytania: w którym kierunku ta muzyka powinna iść, jak rozwijać rynek i dlaczego warto" - mówi Mateusz Stolarski z serwisu www.chrzescijanskiegranie.pl
 
Panel o muzyce chrześcijańskiej. Robimy krok dalej – perspektywy dla muzyki z dobrym przesłaniem już w sobotę, 14 kwietnia 2018 o 17.00 w namiocie przed Arkadami Kubickiego w Warszawie (pl. Zamkowy 4, Zamek Królewski).
 
W panelu wezmą udział zaproszeni goście:
– ks. Andrzej Daniewicz (La Pallotina),
– Przemek Goławski (Program 4 PR),
– Marcin Witan (PR 3),
– Andrzej Dubiel (Strefa Chwały Festiwal),
– Michał Guzek (Fundacja Chrześcijańskie Granie),
– ks. Zdzisław Ossowski (Festiwal Muzyki Gospel w Gniewie)
– Agnieszka “Baca” Górska Tomaszewska (dyrygentka Gospel Joy).
 
Spotkanie poprowadzi Mateusz Stolarski ze sklepu Chrześcijańskie Granie. Na spotkanie zaprasza fundacja “Chrześcijańskie Granie” i sklep Chrześcijańskie Granie.
 
Fundacja „Chrześcijańskie Granie” powstała, aby promować muzykę chrześcijańską. Działamy nie od dzisiaj! Od 2011 grupa ludzi skupionych wokół Chrześcijańskiego Grania i Dobrego Miejsca w Warszawie stworzyła Festiwal Chrześcijańskie Granie i Koncert Debiuty. Na scenie przy ul. Dewajtis 3 wystąpiło kilkanaście zespołów prezentujących młodą – i nie tylko – scenę muzyki chrześcijańskiej. Wśród nich byli m.in. Magda.lena Frączek, StronaB, El Camino, Kanaan, Mocni w Wierze, Antonina Krzysztoń czy Twoje Niebo. W 2017 wydała swoim nakładem album zespołu Muode Koty „IMPULS”.
 
PATRONAT NAD FESTIWALEM OBJĘŁO STOWARZYSZENIE WYDAWCÓW KATOLICKICH
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas