Menu
A+ A A-

Akademia Szkolenia Śmigłowcowego w Filadelfii Wyróżniony

Akademia Szkolenia Śmigłowcowego w Filadelfii

Na targach Heli-Expo 2019 firma Leonardo ogłosiła znaczne wzmocnienie swoich zdolności i usług w zakresie szkolenia śmigłowcowego w Stanach Zjednoczonych wraz z ustanowieniem nowej Akademii Szkolenia w obrębie swoich zakładów produkcyjnych w Filadelfii.

Nowy, specjalnie do tego celu zbudowany kompleks na zostać ukończony w roku 2020.

Dzięki wieloletniej inwestycji wartości 65 milionów dolarów, nowa Akademia Szkolenia zaspokoi rosnące zapotrzebowanie na wszechstronne usługi szkoleniowe dla pilotów, załóg pokładowych oraz techników utrzymaniowych wraz z tym, jak rosną floty śmigłowców w Ameryce Północnej I Łacińskiej. W roku 2018 Grupa Leonardo przeszkoliła ponad 10000 osób na całym świecie.

Akademia Szkolenia wprowadzi też pełen zestaw dedykowanych usług dla globalnych klientów zmiennośmigłowca AW609, którego masowa produkcja rusza jeszcze przed uzyskaniem certyfikacji cywilnej FAA, oraz pierwszy Pełen Symulator Lotu dla lekkiego średniego śmigłowca US AW169; wszystkie powyższe zostały opracowane we współpracy z CAE w oparciu o pełne symulatory lotu serii CAE 3000. Ponadto Ośrodek Szkoleniowy będzie siedzibą Rotorsim USA, spółki typu joint venture Leonardo-CAE, która przeprowadziła ponad 250000 godzin szkoleń w zakresie produktów śmigłowcowych Grupy Leonardo.

Amerykańska Akademia Szkolenia o powierzchni 5575 metrów kwadratowych będzie w pełni powielać podejście do programu szkolenia włoskiego Sesto Calende w zakresie szkolenia naziemnego i w locie, zapewniając pod jednym dachem kompleksowe szkolenie dotyczące cyfrowych kursów, lotów, symulacji, przygotowania do konkretnych misji oraz szkolenia utrzymaniowego.

Ośrodek będzie dysponował nowymi salami, holami dla klientów, Halami Szkolenia Utrzymaniowego dla AW119/AW139/AW609, Urządzeniami Szkolącymi z Rozszerzoną Rzeczywistością Wirtualną dla AW109/AW139/AW609 oraz Pełnymi Symulatorami Lotu Poziomu D dla AW169/AW139/AW609. Nowe urządzenia umożliwią analizę w czasie rzeczywistym postępów i rozwoju wiedzy słuchaczy Akademii. Dzięki temu wiedza i kompetencje każdego adepta będą na bieżąco monitorowane tak, aby zapewnić jak najlepsze wyniki nauczania dla uzyskania jak najlepszej skuteczności I bezpieczeństwa misji.

Leonardo nieustannie kieruje się jasnym zaangażowaniem w działania na rzecz poprawy bezpieczeństwa, wydajności załogi i bycia blisko klienta w połączeniu z najnowszymi technologiami zgodnie z Planem Przemysłowym spółki. Ponadto nowy ośrodek stanowi najlepszy dowód na to, że spółka koncentruje się na Stanach Zjednoczonych, jako swoim kluczowym rynku macierzystym. Tysiące słuchaczy skorzystają dzięki nowej Akademii Szkolenia w zakresie pełnego portfolio wiropłatowych produktów Grupy Leonardo. Oferując pierwszy ośrodek szkolenia dla komercyjnych pilotów zmiennośmigłoców, Leonardo dowodzi tego, że jest wizjonerską firmą zmieniającą reguły gry w zakresie wsparcia i szkolenia helikopterowego dla klientów.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas