Menu
A+ A A-

Rulkiewicz w radzie programowej SGH-WUM MBA Wyróżniony

Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie studiów koncentrują się na przywództwie, myśleniu analitycznym i strategicznym Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie studiów koncentrują się na przywództwie, myśleniu analitycznym i strategicznym mat.pras

Anna Rulkiewicz - prezes LUX Med - została powołana do Rady Programowej studiów SGH-WUM MBA w ochronie zdrowia, które prowadzone są przez Warszawski Uniwersytet Medyczny i Szkołę Główną Handlową w Warszawie.

Studia są kierowane do kadry menedżerskiej posiadającej doświadczenie w zarządzaniu w ochronie zdrowia, chcących lepiej zrozumieć mechanizmy działające na podmioty funkcjonujące w ramach systemu opieki zdrowotnej i poznać metody zarządzania, uwzględniające wykorzystanie nowych technologii. Zajęcia odbywają się w oparciu o autorski program przygotowany przez doświadczonych praktyków i najlepszych pracowników naukowych obydwu uczelni. Wiedza i umiejętności zdobyte w trakcie studiów koncentrują się na przywództwie, myśleniu analitycznym i strategicznym, komunikacji i kreatywności. 

W skład Rady weszli: prof. dr hab. n. med. Bolesław Samoliński, Zastępca Przewodniczącego Rady Uczelni WUM; prof. dr hab. Marcin Czech, były Wiceminister Zdrowia, Kierownik Zakładu Farmakoekonomiki w Instytucie Matki i Dziecka, wykładowca SGH-WUM MBA; mgr inż. Stanisław Pitucha, z-ca Kanclerza WUM; prof. dr hab. Maciej Słodkowski, Dyrektor Centrum Kształcenia Podyplomowego WUM; dr hab. Justyna Zajdel-Całkowska, wykładowca SGH-WUM MBA; dr hab. Piotr Wachowiak, prof. SGH, Prorektor ds. Nauki i Zarządzania; dr Marcin Dąbrowski, Kanclerz SGH; dr hab. Rafał Mrówka, prof. SGH, Kierownik Programu SGH MBA; prof. dr hab. Krzysztof Opolski – Kierownik Katedry Bankowości, Finansów i Rachunkowości na Wydziale Nauk Ekonomicznych UW; Anna Rulkiewicz, prezes Grupy LUX MED; Bartosz Kwiatek, absolwent Programu SGH-WUM MBA. W spotkaniach Rady z głosem doradczym uczestniczą Kierownik ze strony WUM Artur Białoszewski oraz Kierownik ze strony SGH dr. hab. Monika Raulinajtys-Grzybek prof. SGH.

Więcej informacji na temat programu SGH-WUM MBA dostępnych jest na stronie: https://sghwummba.wum.edu.pl/

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas