Menu
A+ A A-

Instrumenty wsparcia polskich przedsiębiorców w dobie COVID-19 - Welconomy XXVII Wyróżniony

 Kongres gospodarczy „Welconomy Forum in Toruń” tradycyjnie odbywał się w marcu. W 2020 roku z powodu zakazu organizowania imprez masowych przez rząd, w związku z pandemia, wydarzenie zostało przeniesione na 14-15 września Kongres gospodarczy „Welconomy Forum in Toruń” tradycyjnie odbywał się w marcu. W 2020 roku z powodu zakazu organizowania imprez masowych przez rząd, w związku z pandemia, wydarzenie zostało przeniesione na 14-15 września mat.pras

Kongres gospodarczy „Welconomy Forum in Toruń” XXVII zostnie zainugurowany konferencją „Instrumenty wsparcia polskich przedsiębiorców w dobie COVID-19”. Wydarzenia będzie miało miejsce 25 czerwca w Galerii Delfiny i będzie transmitowane on-line.

Kongres gospodarczy „Welconomy Forum in Toruń” tradycyjnie odbywał się w marcu. W 2020 roku z powodu zakazu organizowania imprez masowych przez rząd, w związku z pandemia, wydarzenie zostało przeniesione na 14-15 września. Świat oczywiście nie znosi próżni, a pandemia stworzyła bezprecedensową sytuacje ekonomiczną. Dlatego też Stowarzyszenie „Integracja i Współpraca” w Toruniu, które organizuje „Welconomy Forum in Toruń” już teraz organizuje wirtualną konferencję, poprzedzającą kongres gospodarczy pod tytułem „Instrumenty wsparcia polskich przedsiębiorców w dobie COVID-19”.

Jak łagodzić skutki kryzysu - Welconomy Forum in Toruń

W czasie debaty uczestnicy będą dyskutować nad sytuacją gospodarcza w czasie pandemii, oceniać wsparcie na jakie mogą liczyć przedsiębiorcy. Istotne jest czy wspieranie ma tylko łagodzić skutki kryzysu ekonomicznego czy ma stanowić impuls stymulujący gospodarkę. Publiczność obserwująca konferencję ma dowiedzieć się jakie instrumenty wsparcia centralne i lokalne są proponowane w dobie pandemii? Szacuje się, że turbulencje gospodarcze wywołane kryzysem mogą potrwać około dwóch lat. W związku z tym rodzi się pytanie na jaki okres zaplanowane jest wsparcie?

Paneliści: Janiszewski, Emilewicz, Daszyńska-Muzyczka

Konferencję gospodarczą „Instrumenty wsparcia polskich przedsiębiorców w dobie COVID-19” otworzy dr Jacek Janiszewski – Przewodniczący Rady Programowej Stowarzyszenia „Integracja i Współpraca” w Toruniu. Jako pierwsza w debacie wystąpi Jadwiga Emilewicz – Wiceprezes Rady Ministrów Rzeczpospolitej Polskiej, Minister Rozwoju. W dyskusji wezmą udział Adam Banaszak – Wiceprezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości; Paweł Borys – Prezes Polskiego Funduszu Rozwoju; Beata Daszyńska-Muzyczka – Prezes Banku Gospodarstwa Krajowego S.A.; Radosław Kwiecień – Członek Zarządu Banku Gospodarstwa Krajowego S.A.; Zbigniew Ostrowski – Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego; Krzysztof Pietraszkiewicz – Prezes Związku Banków Polskich. Konferencję gospodarczą „Instrumenty wsparcia polskich przedsiębiorców w dobie COVID-19” poprowadzi Juliusz Bolek – Przewodniczący Rady Dyrektorów Instytutu Biznesu.

Konferencja w Galerii Delfiny

Konferencja gospodarcza „Instrumenty wsparcia polskich przedsiębiorców w dobie COVID-19” odbędzie się w czwartek 25 czerwca 2020 w godz. 10:00-11:30. Będzie transmitowana z „Galeria Delfiny” w Warszawie. Wszyscy zainteresowani będą mogli obserwować debatę przez Internet, pod linkiem: Konferencja Instrumenty wsparcia polskich przedsiębiorców w dobie COVID-19 . Partnerami wydarzenia są Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego. Patronat medialny nad Konferencją gospodarczą „Instrumenty wsparcia polskich przedsiębiorców w dobie COVID-19”objął kurier365.pl.

Welconomy Forum in Toruń”. Wydarzenie zaplanowano na czwartek 25 czerwca 2020 roku.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas