Menu
A+ A A-

Sport w nowym wydaniu Wyróżniony

Sport w nowym wydaniu

Popularna sieć sklepów rozszerza swój asortyment i wprowadza na rynek nową markę, która będzie sygnować profesjonalną odzież i sprzęt sportowy.

Marka „Seven for 7” ma za zadanie motywować klientów Biedronki do uprawiania sportu. Idea marki kryje się w haśle: „Siedem to liczba uniwersalna - 7 dyscyplin, 7 zawodników, 7 dni w tygodniu wspólnego treningu”.

W ofercie tekstyliów, tworzonych przez polskich projektantów, dostępne są m.in.: T-shirty, legginsy, spodnie, buty sportowe, skarpety, bluzy itp. Klienci znajdą także sprzęt i akcesoria do fitnessu.

Wyjątkowość marki kryje się w selektywnym doborze wykorzystywanych materiałów, które przechodzą szczegółowe testy i badania na każdym etapie produkcji. Odzież marki „Seven for 7” jest uszyta z najwyższej jakości dzianin i tkanin, a do produkcji części artykułów użyto materiałów z dodatkiem włókien TopCool, które zapewniają odpowiednią regulację wilgoci. Wybrany sprzęt sportowy poddawany jest badaniom mechanicznym w celu potwierdzenia m.in. jego wytrzymałości, co sygnowane jest znakiem TUV. Akcesoria do fitnessu sprawdzane są dodatkowo pod kątem praktycznego, komfortowego użycia.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas