Nowy hotel na Łotwie Wyróżniony

Nowy hotel na Łotwie

1 czerwca marka Ibis otworzyła swój pierwszy hotel w Rydze, stolicy Łotwy. Obiekt znajduje się w samym centrum miasta, w istniejącym budynku, który został przystosowany do standardów marki. Hotel już działa w ramach Globalnego Systemu Sprzedaży i Dystrybucji AccorHotels.

Ibis Riga Centre mieści się przy jednej z głównych ulic miasta - Marijas, w pobliżu dworca Ryga Centralna, zaledwie 20 minut jazdy samochodem od lotniska. Hotel oferuje 125 komfortowych pokoi, zaprojektowanych według najnowszych standardów, w których dobry sen zapewniają łóżka Sweet Bed by Ibis.

Podobnie jak w innych obiektach marki, także i tu został wprowadzony projekt Avanzi, którego głównym założeniem jest otwarta przestrzeń wspólna, dająca gościom poczucie komfortu i niezobowiązującej atmosfery. Centralnym punktem hotelu jest lobby, wyposażone w wygodne sofy i fotele. Ściany i sufity zdobią grafiki, dzięki którym wnętrza są przytulne, a zarazem nowoczesne. Do dyspozycji gości jest kącik internetowy oraz dostęp do WiFi w całym hotelu.

- Ibis to marka, która na świecie ma rzeszę fanów, cieszy się uznaniem zarówno turystów jak i biznesmenów. Jako hotel franczyzowy w strukturach międzynarodowej sieci będziemy korzystać m.in. z efektywnych kanałów rezerwacji i narzędzi sprzedaży oraz marketingu funkcjonujących w AccorHotels i Grupie Hotelowej Orbis. Nasi klienci będą mieli również dostęp do globalnego programu lojalnościowego Le Club AccorHotels - mówi Oleg Vyshniakov z Wisher Enterprise LV, właściciel hotelu.

Atrakcje w zasięgu spaceru

Niewątpliwym atutem nieruchomości jest lokalizacja w samym centrum średniowiecznej Rygi. Niedaleko znajdują się najważniejsze atrakcje turystyczne - stąd można spacerem udać się na Starówkę, wpisaną na światową listę zabytków UNESCO, czy na Plac Katedralny pełen uroczych kamienic, kawiarenek i ogródków restauracyjnych, otaczających Katedrę Ewangelicką z 1211 r. Sąsiedztwo biznesowej dzielnicy miasta ma z kolei znaczenie dla gości hotelu podróżujących służbowo, których w stolicy Łotwy przybywa z roku na rok.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas