Menu
A+ A A-

Dzieci z Fundacji Dorastaj z Nami na nartach z Prezydentem Wyróżniony

Dzieci z Fundacji Dorastaj z Nami na nartach z Prezydentem

W pierwszy weekend marca podopiecznych Fundacji Dorastaj z Nami spędziło weekend w górach razem z Prezydentem Andrzejem Dudą i Pierwszą Damą. Wspólnie z Parą Prezydencką dzieci jeździły na nartach w Istebnej.

Dzień na nartach z Prezydentem podarował dzieciom prezes T-Mobile Adam Sawicki, który wylicytował tę okazję na styczniowym Charytatywnym Balu Dziennikarzy. Na wydarzenie zostały zaproszone również dzieci z okolicznych szkół. Pierwszego dnia dzieci zwiedzały Rezydencję Prezydenta Rzeczpospolitej w Wiśle, a wieczorem wzięły udział w kuligu i ognisku z Parą Prezydencką. Drugi dzień dzieci spędziły na stoku – niektóre stawiały swoje pierwsze kroki na nartach pod okiem Prezydenta. Ci, którzy czuli się na siłach, wzięli udział w mini-slalomie. Wszyscy, ze względu na odwagę, zostali uhonorowani przez Pana Prezydenta specjalnymi medalami.

- Bardzo dziękujemy prezesowi firmy T-Mobile za podarowanie naszym dzieciom tak wspaniałej przygody. Dla nich, dla nas to ogromne wyróżnienie. Spotkanie z Prezydentem było najwyżej licytowanym przedmiotem aukcji na Charytatywnym Balu Dziennikarzy – tym bardziej doceniamy ten gest i rozumiemy jego wartość - mówi Magdalena Pawlak, Prezes Fundacji Dorastaj z Nami, która opiekowała się dziećmi w trakcie wyjazdu. - Wokół nas jest coraz więcej ludzi dobrej woli, którzy decydują się wspierać nasze dzieci – na wiele sposobów. To wsparcie jest im bardzo potrzebne. Mamy nadzieję, że takich osób będzie coraz więcej - dodaje.

Fundacja Dorastaj z Nami istnieje po to, by opiekować się dziećmi, których rodzice – strażacy, żołnierze, policjanci, ratownicy górscy, zginęli lub zostali ciężko okaleczeni w trakcie pełnienia służby. Fundacja pomaga tym dzieciom wychodzić z cienia rodzinnej tragedii i żyć pełnią życia, zapewniając pomoc psychologiczną i wsparcie w zdobyciu wykształcenia.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas