Menu
A+ A A-

Piłkarski projekt Kasy Wyróżniony

Piłkarski projekt Kasy Fot. SKOK Wołomin

Akademia Młodego Piłkarza GOOL – czyli szkółki piłkarskie dla dzieci w wieku od 4 do 11 lat, tworzone w woj. mazowieckim znalazła się w gronie najciekawszych projektów CSR, opublikowanych w tygodniku „Wprost”.

Jest to już druga edycja listy najciekawszych projektów z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu, publikowanej przez tygodnik. SKOK Wołomin wspiera Akademię Młodego Piłkarza GOOL od 2010 r. Dzięki tej współpracy w ciągu 3 lat Akademia otworzyła 15 szkółek na terenie województwa mazowieckiego, w których ćwiczy blisko 500 dzieci. Akademia organizuje 2 razy w roku imprezy okolicznościowe, takie jak: Wielka Rywalizacja Miast AMP GOOL i Wielki Turniej Mikołajkowy AMP GOOL o Puchar Prezesa SKOK Wołomin. Oba wydarzenia gromadzą całe rodziny, które w atmosferze pikniku rodzinnego spędzają aktywnie czas.

- Wychodzimy z założenia, że instytucja z definicji wpisana w lokalne społeczności, oparta na modelu spółdzielczym, musi być aktywnym członkiem lokalnego środowiska. Oznacza to wykorzystanie potencjału i możliwości dla wspierania istotnych społecznie projektów. Wspieranie inicjatyw sportowych, szczególnie tych kierowanych do dzieci, jest bardzo istotne. Dzięki sportowi dzieci pozostają w dobrej kondycji fizycznej, zawierają przyjaźnie, uczą się pracy w drużynie i dążenia do realizacji wspólnego celu - powiedział Mariusz Gazda, Prezes Zarządu SKOK Wołomin.

SKOK Wołomin od lat wspiera wiele inicjatyw i wydarzeń o charakterze sportowym, kulturalnym i patriotycznym. We wrześniu br. Kasa została oficjalnym sponsorem klubu piłkarskiego Polonia Warszawa, sponsoruje też m.in. klub GKP Targówek oraz gale pięściarskie SKOK Wołomin Boxing Show. SKOK Wołomin sponsorował również premierę filmu „Sierpniowe niebo. 63 dni chwały”, będącego hołdem złożonym młodym Polakom walczącym w Powstaniu Warszawskim.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas