Menu
A+ A A-

Będą doradzać nt. CSR

Będą doradzać nt. CSR www.sxc.hu

Eksperci Grupy Gumułka Jacek Sztyler i Wojciech Gumułka zostali oficjalnie wpisani do bazy doradców ds. CSR prowadzonej przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości.

Jak poinformował portal www.gumulka.pl wpisanie do bazy doradców pozwala świadczyć usługi doradcze w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorców w ramach projektu „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu” finansowanego ze Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. - Dzięki wpisowi do bazy poszerzamy kompetencje Grupy Gumułka o nową kategorie usług, jaka jest doradztwo w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu. Z naszego wsparcia mogą korzystać zarówno dotychczasowi klienci, jaki i ci nowi - mówi Jacek Sztyler.
Społeczna odpowiedzialność biznesu (przedsiębiorstw) (z ang. CSR – Corporate Social Responsibility) to koncepcja, według której przedsiębiorstwa na etapie budowania strategii dobrowolnie uwzględniają interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z różnymi grupami interesariuszy.

{jumi [*9]}

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas