Plus GF dla Jerzego Kurelli Wyróżniony

Plus GF dla Jerzego Kurelli

Gazeta Finansowa przyznała w najnowszym numerze dwa Plusy Tygodnia. Jeden z nich otrzymał Jerzy Kurella, Prezes Zarządu Tauron Polska Energia.

Nowy prezes Taurona stawia na budowę silnej grupy paliwowo-energetycznej. Wbrew sceptykom Jerzy Kurella twierdzi, że przejęcie kopalni Brzeszcze, to nie ratowanie upadającej spółki, ale inwestycja, która ma się opłacić Grupie Tauron i zapewnić jej stabilne źródło surowców.

Jak na razie Tauron ma zamiar kupić Brzeszcze za symboliczną złotówkę i przystąpić do jej reorganizacji. A prezes Kurella pokazał już w PGNiG, że nie boi się trudnych zadań.

Duży plus dla za odwagę i konsekwencję w realizacji budowy silnej grupy paliwowo-energetycznej, która ma w przyszłości konkurować z zachodnimi koncernami.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja biznesiciti.com