Menu
A+ A A-

Złoty certyfikat dla Łucznika Wyróżniony

Bardzo cieszymy się z uhonorowania Fabryki Broni wyróżnieniem w postaci Złotego Certyfikatu Jakości przyznanego przez Centrum Certyfikacji Jakości Bardzo cieszymy się z uhonorowania Fabryki Broni wyróżnieniem w postaci Złotego Certyfikatu Jakości przyznanego przez Centrum Certyfikacji Jakości mat.pras

Fabryka Broni „Łucznik” – Radom otrzymała Złoty Certyfikat Jakości w zakresie kreowania jakości i budowania potencjału przemysłu zbrojeniowego i obronnego Rzeczypospolitej Polskiej.

To kolejne wyróżnienie, która Fabryka otrzymała podczas Międzynarodowego Salonu Przemysłu Obronnego 2021 w Kielcach.

Złoty Certyfikat Jakości został przyznany przez Centrum Certyfikacji Jakości, jednostkę certyfikującą systemy zarządzania, funkcjonującą w strukturze Wydziału Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie.

- Bardzo cieszymy się z uhonorowania Fabryki Broni wyróżnieniem w postaci Złotego Certyfikatu Jakości przyznanego przez Centrum Certyfikacji Jakości. Fabryka Broni w Radomiu posiada prawie stuletnie doświadczenie w konstrukcji i produkcji broni palnej dla Sił Zbrojnych RP. Wszyscy pracownicy naszego zakładu - to eksperci w branży - a ich wiedza i doświadczenie przekładają się na jakość produkowanych przez nas wyrobów, które znajdują uznanie na całym świecie - mówi Maciej Borecki, p.o. prezesa zarządu fabryki.

Podczas kieleckich targów Fabryka Broni „Łucznik” – Radom sp. z o.o. otrzymała także nagrodę specjalną Ministra Obrony Narodowej za pistolet VIS 100. Pistolet został zaprojektowany w Fabryce Broni w Radomiu.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas