Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1031.

Nowy wiceszef BGK

Nowy wiceszef BGK Fot. www.altair.com.pl

Rada Nadzorcza BGK podjęła uchwałę w sprawie powołania nowego wiceprezesa zarządu na 5-letnią wspólną kadencję, która rozpoczęła się 1 lipca 2012 r. i wygasa 30 czerwca 2017 r.

Został nim Maciej Piotrowski. Zdobywał wiedzę i doświadczenie pracując m.in. w latach 2008 – 2013 jako zastępca prezesa ds. finansów i administracji w Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej (okresowo pełnił obowiązki prezesa PAŻP), w latach 2002-2007 prezes zarządu TP Invest Sp. z o.o. oraz prezes zarządu Towarzystwa Emerytalnego Telekomunikacji Polskiej SA. W latach 2000-2002 był związany z Bank of America (Polska) SA. Wcześniej był Dyrektorem Bankowości Inwestycyjnej w Banku Amerykańskim w Polsce SA oraz przez sześć lat pracował w Banku Gdańskim SA..

Maciej Piotrowski pełnił funkcje członka rad nadzorczych wielu istotnych podmiotów gospodarczych, w tym m.in. był przewodniczącym rady nadzorczej Banku Gospodarstwa Krajowego oraz ustanowionej przez NBP Komisarycznej rady nadzorczej Banku Przemysłowego w Łodzi. Obecnie jest członkiem rady nadzorczej PZU SA i ENEA Wytwarzanie SA.

Więcej w tej kategorii: « Z URE do PGE Nowy prezes Trade-Trans »
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas