Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1031.

Mają głównego ekonomistę

Mają głównego ekonomistę Fot. www.zpp.net.pl

Uchwałą zarządu Związku Przedsiębiorców i Pracodawców (ZPP) został powołany Główny Ekonomista ZPP. Jego zadaniem ma być publikowanie komunikatów, opracowań i analiz dotyczących zdarzeń makroekonomicznych i ich wpływu na rynek oraz realną gospodarkę.

Nowe stanowisko objął Mariusz Pawlak. Ja napisał w komunikacie ZPP zdarzenia makroekonomiczne mają duży wpływ również na realną gospodarkę, dlatego związek postanowił monitorować i analizować obszary makroekonomiczne pod kątem wpływu różnych zdarzeń na działalność małych i średnich przedsiębiorstw.

 

Mariusz Pawlak jest wiceprezesem i Partnerem w Lorek Pawlak Family Office. Jest ekspertem w zakresie inwestowania i zarządzania majątkiem. Współtwórca Lorek Pawlak Family Office - pierwszego na rynku polskim podmiotu „family Office”, gwarantującego kompleksową obsługę finansową i pozafinansową zamożnych rodzin. Specjalizuje się w działaniach, które znacząco wpływają na skuteczne zabezpieczenie majątku i jego dalsze pomnażanie. Pawlak jest także Maklerem Papierów Wartościowych z uprawnieniami doradztwa inwestycyjnego. Przez wiele lat pracował w biurach maklerskich. Piastował kierownicze funkcje w PKN Orlen, Polimex-Mostostal, Presspublica. Był także Wiceprezesem funduszu „private equity” Infinity Capital. Absolwent wydziału zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Ostatnio zmienianyponiedziałek, 30 wrzesień 2013 18:30
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas