Menu
A+ A A-

DPD Polska była najczęściej wybieraną firmą kurierską w 2018 r.

  • Red/BTbiz
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

DPD Polska była najczęściej wybieraną firmą kurierską w Polsce w 2018 r., a zainteresowanie jej usługami wzrosło o 3 pkt proc. w porównaniu do roku 2017, podała spółka, powołując się na raport Gemius "E-commerce w Polsce. Gemius dla e-Commerce Polska", który analizuje zwyczaje i preferencje zakupowe polskich internautów w sieci.

"Pierwsze miejsce DPD Polska w raporcie Gemiusa to efekt naszych starań o zapewnienie nadawcom i odbiorcom maksimum wygody i pozytywnych doświadczeń z korzystania z usług kurierskich DPD. Cel ten osiągamy poprzez wysoką jakość obsługi na ostatniej mili, nowoczesne narzędzia komunikacji z nadawcą i odbiorcą, a także przez świadome podejście do logistyki miejskiej - sieć łatwo dostępnych oddziałów miejskich oraz punktów nadań i odbiorów DPD Pickup liczy już łącznie ponad 2200 placówek" - powiedział prezes DPD Polska Rafał Nawłoka, cytowany w komunikacie.

Wnioski zawarte w raporcie potwierdzają także ustalenia trzeciej edycji raportu "Barometr e-Shopper", który m.in. podkreśla, że e-nabywcy stawiają na niezawodność i już w chwili składania zamówienia chcą wiedzieć, kto doręczy ich przesyłkę, podkreślono.

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej w Europie. DPD Polska w 2017 r. doręczyła 126 mln paczek, osiągając 1,6 mld zł przychodu.

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas