Menu
A+ A A-

Moi pracownicy są kapitałem firmy Wyróżniony

Moi pracownicy są kapitałem firmy Fot. Welmax

Z prezesem Wojciechem Szubertem, prezesem zarządu firmy Welmax, zdobywcy statuetki „VIP Biznesu 2013” rozmawia Maciej Pawlak

Co dla Pana osobiście i Pańskiej firmy oznacza stawianie na pierwszym planie w działalności najwyższej jakości produktów i usług?

Produkty tworzy się w oparciu o potrzeby klientów. Wymagania konsumentów są coraz wyższe, ich świadomość podczas zakupów zwiększa się. Jeżeli chcemy zainteresować ludzi swoją ofertą, musimy dbać o standardy. Dodatkowo trzeba pamiętać, że zadowolony klient często staje się ambasadorem marki. Dlatego stawianie na jakość to idea zapewniania ludziom radości i satysfakcji korzystania z naszych produktów. Osobiście jestem bardzo zadowolony, że nasza firma może dostarczyć klientom wartość dodaną w postaci zdrowia czy komfortu życia.    

Na czym polega nowoczesne podejście Pana jako kierującego firmą do promocji jej działalności? Jak zmieniało się to podejście w ostatniej dekadzie?

Trzeba stale obserwować rynek, patrzeć jak zmienia się i odpowiednio reagować by wyprzedać konkurencję. Wymaga to dość dużego doświadczenia. Żyjemy w dekadzie dużych zmian. W biznesie wszystko jest bardzo dynamiczne. Myślę, że podstawową kwestią, jeśli chodzi o nowoczesne podejście do działalności firmy, jest zauważanie tych postępujących zmian. Obserwacja taka pozwala dostosowywać politykę sprzedaży, kanały dystrybucji oraz działania marketingowe do wymagań rynku. Takim ruchem z naszej strony jest m.in. wykorzystanie narzędzi e-commercowych. Pod tym względem przez ostatnie dziesięć lat zmieniło się bardzo dużo. Oczywiście wynika to z popularyzacji Internetu oraz rozwoju rynku aplikacji mobilnych. Obecnie planowanie wszelkich działań promocyjnych wymaga uwzględnienia tych zmiennych, które dekadę temu nie miały jeszcze żadnego znaczenia.      

Jakie znaczenie miało dla Pana otrzymanie statuetki „VIP Biznesu 2013”?

To na pewno duże wyróżnienie. Jest mi bardzo miło, że pewne działania naszej firmy zostały dostrzeżone. Należy podkreślić, iż sukces ten wynika przede wszystkim z ciężkiej pracy całego zespołu. Chciałbym podziękować moim pracownikom. Oni są kapitałem firmy. Pozwalają się jej rozwijać i jednocześnie motywują mnie do dalszego działania. Myślę, że to jest właśnie jedna z recept na sukces. Należy dbać o dobre relacje w firmie, a efekty przyjdą szybciej niż można by się tego spodziewać.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas