Emitel i TV Spektrum doszły do porozumienia w sprawie zakończenia dotychczasowego sporu sądowego, dotyczącego rozliczeń za usługi dostępu TV Spektrum do Multipleksu 8 w celu rozpowszechniania kanału Nowa TV, podał Emitel.

wtorek, 20 październik 2020 14:03

MLEKOVITA. System Bezpieczeństwa Żywności FSSC 22000

Napisane przez

MLEKOVITA po raz kolejny z powodzeniem przeszła trzydniowy audyt certyfikowanego Zintegrowanego Systemu Zarządzania, który obejmuje: System Bezpieczeństwa Żywności FSSC 22000 oraz System Zarządzania Środowiskowego ISO 14001.

Polskie Domy Drewniane podpisały umowę z generalnym wykonawcą inwestycji w Łodzi. Realizacją osiedla domów jednorodzinnych zajmie się konsorcjum firm Riser i Riser.domy.

wtorek, 06 październik 2020 15:27

Przychody MLEKOVITY za trzy kwartały wyniosły ponad 4 mld zł

Napisane przez

Przychody MLEKOVITY za trzy kwartały tego roku wyniosły ponad 4 mld zł. W porównaniu z analogicznym okresem ubiegłego roku sprzedaż wzrosła o ok. 10%. Tak dobry wynik został osiągnięty m.in. dzięki eksportowi, którego wartość przekroczyła 1 mld zł, co oznacza wzrost sprzedaży eksportowej o 33%.

czwartek, 24 wrzesień 2020 13:21

Pół tysiąca sklepów Żabka od początku roku

Napisane przez

Pandemia nie zatrzymała nas na drodze do dalszego, dynamicznego rozwoju. Od stycznia br. otworzyliśmy pół tysiąca sklepów, a do końca 2020 roku zamierzamy otworzyć kolejnych 500 placówek w całej Polsce – mówi Tomasz Suchański, prezes zarządu firmy Żabka Polska.

czwartek, 24 wrzesień 2020 11:01

MLEKOVITA: 100 mln zł inwestycji w czasie pandemii

Napisane przez

MLEKOVITĘ rozwijam z pasją i energią. Jestem przekonany, że nie ma dziś rozwoju bez inwestycji, a MLEKOVITA – jako lider branży w Europie Środkowo-Wschodniej i kreator modelu nowoczesnego biznesu mleczarskiego – musi nieustannie ewoluować i stawiać sobie najważniejsze cele - Dariusz Sapiński.

czwartek, 24 wrzesień 2020 08:30

LUX MED w Centrum Handlowym Wola Park

Napisane przez

LUX MED w galerii Wola Park w Warszawie to szesnaście gabinetów lekarskich, trzy gabinety dla dzieci zdrowych i pięć dla chorych. Dzięki współpracy z Centrum Medycznym MAVIT, zapewniamy pacjentom również rozbudowany zakres usług okulistycznych - Anna Rulkiewicz.

Gastop zawarł kolejne kontrakty o łącznej wartości 1 mln zł w USA, podała Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH). Jesteśmy wdzięczni PAIH za pomoc w wykorzystaniu tej szansy" - powiedział prezes amerykańskiego oddziału Gastop Piotr Jezioro.

poniedziałek, 21 wrzesień 2020 13:27

Mlekovita produkty Super Body Active w nowym e-sklepie

Napisane przez

Z myślą o osobach profesjonalnie uprawiających sport, jak również amatorach, osobach aktywnych i dbających o zdrowy styl życia, otworzyliśmy sklep internetowy sba.com.pl - Dariusz Sapiński, Prezes Zarządu Grupy MLEKOVITA. 

sobota, 19 wrzesień 2020 13:21

Tygodniowy przegląd informacji ISBtech GAMING

Napisane przez

Przegląd informacji z rynku gamingowego.

sobota, 19 wrzesień 2020 10:51

Tygodniowy pakiet informacji ze spółek

Napisane przez

Przegląd informacji ze spółek notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie przygotowany przez ISBNews.

czwartek, 17 wrzesień 2020 11:34

Obajtek i Kwieciński do związkowców: nic o Was bez Was

Napisane przez

O możliwościach współpracy, przyszłej strategii i wyzwaniach związanych z procesem przejęcia Grupy Kapitałowej PGNiG przez PKN ORLEN rozmawiali z przedstawicielami Związków Zawodowych funkcjonujących w Grupie Kapitałowej PGNiG prezesi: Daniel Obajtek i Jerzy Kwieciński.

Tauron Dystrybucja - spółka zależna Taurona Polskiej Energii - przeprowadził pierwsze w Polsce prace płużenia kabli z wykorzystaniem technologii sprowadzonej z Austrii.

W związku z pojawiającymi się w przestrzeni publicznej informacjami skutkującymi naruszeniem dobrego imienia spółki Projekt Sawa Solec Residence oraz jej Zarządu chcielibyśmy przekazać państwu rzetelne i kompletne informacje dotyczące inwestycji.

Łączny przychód agencji uwzględnionych w 15. Rankingu Agencji Public Relations wzrósł o 2,5% r/r i wyniósł 247,9 mln zł w 2019 r., wynika z rankingu przygotowanego przez magazyn "Press". Niekwestionowanym liderem, już od 13 lat, pozostaje agencja Partner of Promotion. Na podium są także MSL Group oraz 38 Content Communication. W czołówce znalazły się także AM Art-Media Agencja PR, FleishmanHillard i Solski Communications.

Nowe opakowanie zyskał jogurt naturalny MLEKOVITY – kubek z etykietą termokurczliwą zamieniono na kubek z bezpośrednim nadrukiem etykiety. To jedna z bardziej zauważalnych zmian, ponieważ z opakowania złożonego z dwóch warstw tworzywa sztucznego, jedna zniknęła całkowicie - Edyta Cybulska, Kierownik Wydziału UHT.

Signify osiągnął neutralność węglową we wrześniu 2020 r. Grupa planuje osiągnąć cele wyznaczone porozumieniem paryskim już w 2025 r. i podwoić do tego czasu przychody z produktów, systemów i usług w obiegu zamkniętym.

sobota, 12 wrzesień 2020 08:45

Agrobazar kupuj „Podkarpackie rarytasy” z „Jasiołki”

Napisane przez

Smakosze ceniący szynkowe rarytasy znają „hiszpańskie złoto”, czyli szynkę  jamon serrano – po polsku szynkę górską. Polacy również mają swoje smakowite rarytasy - to udziec wołowy surowy dojrzewający od masarni Z.M. "Jasiołka" z Dukli.

- PKN Orlen chce być kołem zamachowym, umożliwiającym innym polskim firmom zaistnienie na rynkach zagranicznych, poinformował członek zarządu ds. komunikacji i marketingu Adam Burak.

- CitySpace planuje otwarcie dwóch kolejnych lokalizacji we Wrocławiu i Katowicach oraz wejście na nowy rynek regionalny w perspektywie dwóch lat.

piątek, 28 sierpień 2020 12:53

CD Projekt decyzja o podwyższeniu kapitału zakładowego

Napisane przez

CD Projekt podwyższy kapitał zakładowy o 4 mln zł, akcje zwykłe na okaziciela zostaną przeznaczone na realizację programu motywującego.

czwartek, 27 sierpień 2020 13:19

CI Games 4,74 mln zł zysku netto, w pierwszym półroczu

Napisane przez

CI Games odnotował 4,74 mln zł skonsolidowanego zysku netto w I poł. 2020 r. wobec 8,1 mln zł straty rok wcześniej. 

środa, 26 sierpień 2020 12:26

 #WspieramyPolskę: podsumowanie akcji na stacjach PKN ORLEN

Napisane przez

PKN ORLEN podsumowuje akcję #WspieramyPolskę - 50 miejscowości, 5,5 tysiąca kilometrów w trasie i niemal 20 tysięcy uczestników. Pochodzące od polskich producentów produkty stanowią trzon oferty dostępnej na stacjach PKN ORLEN.

wtorek, 25 sierpień 2020 15:23

ORLEN - marka którą Polacy darzą zaufaniem i sympatią

Napisane przez

Polacy świadomie wybierają stacje paliw, a jednym z decydujących czynników jest zaufanie. Stacjom ORLEN ufa ponad 60 proc. badanych.

- Biomass Energy Project spodziewa się wzrostów przychodów w II półroczu dzięki rozwojowi portfela produktów i bieżącej sytuacji rynkowej, poinformował ISBtech prezes Jerzy Drożniewski.

wtorek, 11 sierpień 2020 00:41

Przegląd informacji ze spółek giełdowych

Napisane przez

Przegląd informacji ze spółek giełdowych przygotowany przez ISBNews. Dębica, Idea Geting Leasing, ATM, Live Motion Games, DataWalk - zyski i straty.

Singapore Airlines, Singapurska Izba Turystyczna i Izba Turystyczna wyspy Sentosa organizują webinar - seminarium online dla biur podróży.

środa, 05 sierpień 2020 10:51

Przegląd informacji ze spółek giełdowych

Napisane przez

Przegląd informacji ze spółek giełdowych przygotowany przez ISBNews.

Strona 1 z 38