czwartek, 02 luty 2023 12:16

Karty podarunkowe Legimi i Canal+

Napisane przez

Żabka rozbudowuje ofertę usług prepaid, zapewniając swoim klientom łatwy dostęp do świata wirtualnej rozrywki na najwyższym poziomie.

Telewizja Polska S.A. 31 stycznia 2023 roku podpisała umowę ze spółką Emitel S.A., operatorem technicznym naziemnej infrastruktury nadawczej, na usługę transmisji sygnału multipleksu szóstego.

Żabka jest dumna, że może rozwijać się w Poznaniu, w którym niemal 25 lat temu pojawiły się jej pierwsze sklepy. To właśnie w tym mieście – na skalę światową – firma rozwija nowe technologie i zatrudnia szerokie grono ekspertów, m.in. z dziedziny BIG DATA i sztucznej inteligencji.

piątek, 30 grudzień 2022 10:33

Top hity w Żappce na Sylwestra

Napisane przez

Sylwester w Żabce – Happy Hours na produkty z kategorii słodycze, słone przekąski, napoje i pizzę.

Jest jeszcze wiele do zrobienia na poziomie władzy i społeczeństwa, w tym pracodawców, aby zapewnić osobom z niepełnosprawnościami zapewnić godne i równe życie.

poniedziałek, 31 październik 2022 09:50

Jak uwolnić swój czas i nie stracić?

Napisane przez

Popularna sieć sklepów uruchomiła nową kampanię i pokazuje swoim klientom, jak towarzysząc im w ciągu dnia, upraszcza ich życie, a tym samym uwalnia czas.

poniedziałek, 24 październik 2022 14:12

Lotnisko Chopina: Służby Lotniska Chopina gotowe na zimę!

Napisane przez

Sezon zimowy jest dla wszystkich lotnisk czasem szczególnych wyzwań. Śnieżna i mroźna aura niejednokrotnie utrudniała lub wręcz uniemożliwiała operacje lotnicze.

poniedziałek, 17 październik 2022 13:30

Emitel dostarcza nadajniki telewizyjne Ukrainie

Napisane przez

Emitel przekazał kolejną partię urządzeń radiotelekomunikacyjnych na potrzeby odbudowy sieci nadawczej w Ukrainie. Dostawa 50 sztuk nadajników telewizyjnych umożliwi wznowienie i utrzymanie stabilnej transmisji sygnału telewizyjnego na wyzwolonych terenach kraju. 

W wyniku rosyjskich ataków rakietowych i bombardowań uszkodzonych zostało kilkadziesiąt ukraińskich ośrodków nadawczych. Ponowne uruchomienie i utrzymanie emisji telewizyjnych i radiowych jest kluczowe dla zapewnienia bezpieczeństwa obywateli, także z uwagi na prowadzoną ze strony rosyjskiej wojnę informacyjną. Emitel od początku rosyjskiej inwazji w Ukrainie wspiera ukraińskie władze w sukcesywnej odbudowie krytycznej infrastruktury nadawczej. 

W maju br. Emitel zorganizował punkt techniczno-logistyczny we wschodniej części kraju, w którym eksperci firmy konfigurują i przygotowują do transportu urządzenia oraz sprzęt telekomunikacyjny i radiotelekomunikacyjny. Wysyłka sprzętu prowadzona jest sukcesywnie. Obecnie Emitel przekazał stronie ukraińskiej 50 nadajników DVB-T na potrzeby emisji telewizji naziemnej. Dodatkowo podjęta została inicjatywa zaangażowania do pomocy innych europejskich operatorów sieci nadawczych, zrzeszonych w ramach organizacji Broadcast Networks Europe (BNE). Dzięki tej współpracy do Polski, a następnie na Ukrainę, trafiają dostawy potrzebnego sprzętu, w tym nadajników i anten telewizyjnych oraz UKF.   

– Kiedy w lutym br. świat obiegły zdjęcia bombardowanych ukraińskich miast i wsi, w tym zniszczonej wieży telewizyjnej w Kijowie, natychmiast nawiązaliśmy kontakt z władzami ukraińskim i zaoferowaliśmy pomoc. Nasi koledzy z firm telekomunikacyjnych w Ukrainie z narażeniem życia walczą o utrzymanie łączności oraz emisji ukraińskiej telewizji i radia.  Wiemy doskonale, jak ważne jest  dotarcie do obywateli z wiadomościami oraz innymi audycjami, które pokazują prawdziwy obraz wydarzeń tej okrutnej wojny i służą utrzymaniu ducha walki. Nie byłoby to możliwe bez stałych dostaw odpowiedniego sprzętu i urządzeń – powiedział Andrzej Kozłowski, Prezes Zarządu Emitel S.A. 

Emitel od początku wojny włącza się w pomoc Ukrainie.  We współpracy z polskimi nadawcami, na potrzeby uchodźców przebywających w Polsce, uruchomione zostały emisje radiowe oraz telewizyjne w języku ukraińskim. Kobiety i dzieci uciekające przed wojną potrzebują bezpiecznego schronienia, namiastki normalnego życia, aby mieć możliwość znalezienia pracy, szkół, czy przedszkoli, dlatego poza wsparciem materialnym i  finansowym spółka zdecydowała się również na adaptację jednego z budynków administracyjnych w Poznaniu na potrzeby uchodźców z Ukrainy. Co istotne, ostatnie prace wykończeniowe zostały wykonane przez samych pracowników Emitel w ramach wolontariatu pracowniczego.  Obecnie w tej lokalizacji przebywa około 25 osób, którymi opiekuje się stowarzyszenie „Warto razem”, mające duże doświadczenie w niesieniu pomocy obywatelom Ukrainy. 

– Bardzo się cieszę, że w pomoc dla walczącej Ukrainy włączają się aktywnie również pracownicy Emitel, którzy często poświęcają swój prywatny czas wspierając uchodźców w Polsce. Jako spółka będziemy kontynuować wsparcie materialne i rzeczowe dla naszych przyjaciół z Ukrainy. Wiemy, jak bardzo naród ukraiński wyczekuje końca wojny i możliwości odbudowy kraju. Kiedy to nastąpi, będziemy gotowi podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie budowy nowoczesnej infrastruktury telekomunikacyjnej – dodał Andrzej Kozłowski, Prezes Zarządu Emitel S.A. 

środa, 12 październik 2022 20:09

Uwolnij swój czas

Napisane przez

Żabka uruchomiła nową kampanię i pokazuje swoim klientom, jak towarzysząc im w każdym momencie ich dnia, upraszcza ich życie, a tym samym uwalnia czas.

wtorek, 20 wrzesień 2022 10:23

Certyfikatem równych płac dla Żabki

Napisane przez

Uzyskany certyfikat EQUAL-SALARY potwierdza, że wynagrodzenia Żabce są równe niezależnie od płci.

czwartek, 01 wrzesień 2022 16:54

Ferrero wprowadza nowe, nadające się do recyklingu opakowanie

Napisane przez

Ferrero wprowadza nowe, nadające się do recyklingu opakowanie 200 g. dla swojej kultowej marki Ferrero Rocher

Żabka, obserwując rosnące z miesiąca na miesiąc zainteresowanie programem „Dobra Paczka”, podjęła decyzję o jego rozszerzeniu na kolejne sklepy w Poznaniu i Wrocławiu.

wtorek, 30 sierpień 2022 11:16

Jak zoptymalizować naprawę sprzętu komputerowego

Napisane przez

Naprawa komputera może być żmudną pracą. Przy wszystkich plikach, zdjęciach i muzyce, które są zwykle przechowywane na naszym PC — myśl o utracie ich wszystkich czasami przeraża.

środa, 03 sierpień 2022 11:32

Żabka liczy już 8500 sklepów

Napisane przez

Wieś Boguchwałowice w woj. śląskim najmniejszą miejscowością, w której znajduje się Żabka 

Ponad 2,4 tys. franczyzobiorców zostało nagrodzonych finansowo w programie „Liga Mistrzów Jakości” Żabki.

sobota, 09 lipiec 2022 08:02

Trakcja S.A. w grupie kapitałowej PKP PLK

Napisane przez

Spółka PKP PLK objęła 250 milionów akcji spółki Trakcji. To kamień milowy misji, która została powierzona nowemu zarządowi.

wtorek, 05 lipiec 2022 10:57

Emitel wysoko w Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Napisane przez

W tegorocznej edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm wzięło udział ponad 70 firm, a zainteresowanie nim wyraziło przeszło 100 przedsiębiorstw. Ostatecznie do głównego zestawienia zakwalifikowało się ponad 60 firm.

Blisko 12,4 mld zł przychodu ze sprzedaży, z czego aż 218 mln zł to wartość sprzedaży produktów promujących zrównoważony styl życia – wygenerowała w ubiegłym roku Grupa Żabka. Spółka po raz pierwszy przedstawiła wpływ swojej działalności na polską gospodarkę, publikując dane w Raporcie Odpowiedzialności.

wtorek, 21 czerwiec 2022 14:20

Żabka podjęła współpracę z marką Żywiec

Napisane przez

Żabka podjęła współpracę z marką Żywiec w związku z nadchodzącą trasą Męskie Granie. Z tej okazji partnerzy zaskakują innowacyjną kreacją marketingową z udziałem związanego z żywieckim projektem Vito Bambino.

poniedziałek, 13 czerwiec 2022 15:27

Robot zrobi hot-doga w Żabce

Napisane przez

Żabka Nano, jeden z najnowszych konceptów sieci Żabka, właśnie wzbogacił się o kolejne nowatorskie rozwiązanie – robota Robbie, który będzie serwował klientom kultowe już hot-dogi.

poniedziałek, 06 czerwiec 2022 15:11

Diaverum rusza z kampanią Employer Brandingową

Napisane przez

– Diaverum oferuje bardzo dobre warunki pracy w 24 krajach, chcemy, aby osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych dowiedziały się o tym z naszej kampanii – mówi Joanna Borczak, Director Global Marketing & Societal Engagement w Diaverum, jednym z wiodących, światowych dostawców usług nefrologicznych.

Polscy konsumenci polubili sery zagrodowe, zaś polscy mistrzowie sztuki kulinarnej nie pozostają w tyle. Rośnie zainteresowanie serami kozimi, zwłaszcza pochodzącymi z małych serowarni. Wiele dań z dodatkiem sera koziego staje się interesującą pozycją w nowej kuchni polskiej.

CEDC International Sp. z o.o. oraz jej spółka zależna B2B Wine & Spirits Sp. z.o.o. zostały przejęte przez Grupę Maspex. W polskich rękach znów znalazły się takie marki jak Żubrówka, Soplica, Absolwent.

Wojna – dla wychowanych w pokoju europejskich pokoleń słowo to przestaje być abstrakcją. Czymś, co się dzieje daleko, na peryferiach. Wojna na Ukrainie jest wyzwaniem dla wszystkich. Również dla polskich firm. I dla ich strategii ESG. Szczególnie, że jesteśmy krajem przyfrontowym.

wtorek, 22 luty 2022 11:27

100% kakao ze zrównoważonych źródeł

Napisane przez

Grupa bierze pełną odpowiedzialność i aktywnie przyczynia się do zrównoważonego i odpowiedzialnego rozwijania łańcucha dostaw kakao, dlatego już od 2005 roku rozpoczęła sukcesywne działania, by 100% pozyskanego kakao pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

środa, 09 luty 2022 12:24

Każdy może stać się twarzą marki Nutella®

Napisane przez

Każdy może stać się twarzą marki i trafić na etykietę słoika kremu Nutella®. Wystartowała kampania Nutella® Unique Smile – tak wyjątkowa, jak każdy uśmiech!

czwartek, 27 styczeń 2022 20:35

Liderzy biznesu podczas I Kongresu ESG

Napisane przez

ESG jest globalnym trendem od którego nie ma odwrotu. Utrzymanie konkurencyjności na globalnym rynku i finansowania inwestycji w przypadku dużych przedsiębiorstw oraz możliwości kooperacji, dostarczania usług i towarów przez mniejszych, będą skuteczną motywacją do wdrażania zasad zrównoważonego rozwoju w biznesie.

środa, 19 styczeń 2022 11:42

Żabka Nano - 25 sklepów autonomicznych

Napisane przez

Innowacyjny koncept o nazwie Żabka Nano, pozwalający na szybkie zakupy bez kasjerów, kolejek i gotówki, jest precyzyjnie dostosowany do charakteru lokalizacji oraz profilu klientów.

Strona 1 z 44