wtorek, 20 wrzesień 2022 10:23

Certyfikatem równych płac dla Żabki

Napisane przez

Uzyskany certyfikat EQUAL-SALARY potwierdza, że wynagrodzenia Żabce są równe niezależnie od płci.

czwartek, 01 wrzesień 2022 16:54

Ferrero wprowadza nowe, nadające się do recyklingu opakowanie

Napisane przez

Ferrero wprowadza nowe, nadające się do recyklingu opakowanie 200 g. dla swojej kultowej marki Ferrero Rocher

Żabka, obserwując rosnące z miesiąca na miesiąc zainteresowanie programem „Dobra Paczka”, podjęła decyzję o jego rozszerzeniu na kolejne sklepy w Poznaniu i Wrocławiu.

wtorek, 30 sierpień 2022 11:16

Jak zoptymalizować naprawę sprzętu komputerowego

Napisane przez

Naprawa komputera może być żmudną pracą. Przy wszystkich plikach, zdjęciach i muzyce, które są zwykle przechowywane na naszym PC — myśl o utracie ich wszystkich czasami przeraża.

środa, 03 sierpień 2022 11:32

Żabka liczy już 8500 sklepów

Napisane przez

Wieś Boguchwałowice w woj. śląskim najmniejszą miejscowością, w której znajduje się Żabka 

Ponad 2,4 tys. franczyzobiorców zostało nagrodzonych finansowo w programie „Liga Mistrzów Jakości” Żabki.

sobota, 09 lipiec 2022 08:02

Trakcja S.A. w grupie kapitałowej PKP PLK

Napisane przez

Spółka PKP PLK objęła 250 milionów akcji spółki Trakcji. To kamień milowy misji, która została powierzona nowemu zarządowi.

wtorek, 05 lipiec 2022 10:57

Emitel wysoko w Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Napisane przez

W tegorocznej edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm wzięło udział ponad 70 firm, a zainteresowanie nim wyraziło przeszło 100 przedsiębiorstw. Ostatecznie do głównego zestawienia zakwalifikowało się ponad 60 firm.

Blisko 12,4 mld zł przychodu ze sprzedaży, z czego aż 218 mln zł to wartość sprzedaży produktów promujących zrównoważony styl życia – wygenerowała w ubiegłym roku Grupa Żabka. Spółka po raz pierwszy przedstawiła wpływ swojej działalności na polską gospodarkę, publikując dane w Raporcie Odpowiedzialności.

wtorek, 21 czerwiec 2022 14:20

Żabka podjęła współpracę z marką Żywiec

Napisane przez

Żabka podjęła współpracę z marką Żywiec w związku z nadchodzącą trasą Męskie Granie. Z tej okazji partnerzy zaskakują innowacyjną kreacją marketingową z udziałem związanego z żywieckim projektem Vito Bambino.

poniedziałek, 13 czerwiec 2022 15:27

Robot zrobi hot-doga w Żabce

Napisane przez

Żabka Nano, jeden z najnowszych konceptów sieci Żabka, właśnie wzbogacił się o kolejne nowatorskie rozwiązanie – robota Robbie, który będzie serwował klientom kultowe już hot-dogi.

poniedziałek, 06 czerwiec 2022 15:11

Diaverum rusza z kampanią Employer Brandingową

Napisane przez

– Diaverum oferuje bardzo dobre warunki pracy w 24 krajach, chcemy, aby osoby poszukujące nowych wyzwań zawodowych dowiedziały się o tym z naszej kampanii – mówi Joanna Borczak, Director Global Marketing & Societal Engagement w Diaverum, jednym z wiodących, światowych dostawców usług nefrologicznych.

Polscy konsumenci polubili sery zagrodowe, zaś polscy mistrzowie sztuki kulinarnej nie pozostają w tyle. Rośnie zainteresowanie serami kozimi, zwłaszcza pochodzącymi z małych serowarni. Wiele dań z dodatkiem sera koziego staje się interesującą pozycją w nowej kuchni polskiej.

CEDC International Sp. z o.o. oraz jej spółka zależna B2B Wine & Spirits Sp. z.o.o. zostały przejęte przez Grupę Maspex. W polskich rękach znów znalazły się takie marki jak Żubrówka, Soplica, Absolwent.

Wojna – dla wychowanych w pokoju europejskich pokoleń słowo to przestaje być abstrakcją. Czymś, co się dzieje daleko, na peryferiach. Wojna na Ukrainie jest wyzwaniem dla wszystkich. Również dla polskich firm. I dla ich strategii ESG. Szczególnie, że jesteśmy krajem przyfrontowym.

wtorek, 22 luty 2022 11:27

100% kakao ze zrównoważonych źródeł

Napisane przez

Grupa bierze pełną odpowiedzialność i aktywnie przyczynia się do zrównoważonego i odpowiedzialnego rozwijania łańcucha dostaw kakao, dlatego już od 2005 roku rozpoczęła sukcesywne działania, by 100% pozyskanego kakao pochodziło ze zrównoważonych źródeł.

środa, 09 luty 2022 12:24

Każdy może stać się twarzą marki Nutella®

Napisane przez

Każdy może stać się twarzą marki i trafić na etykietę słoika kremu Nutella®. Wystartowała kampania Nutella® Unique Smile – tak wyjątkowa, jak każdy uśmiech!

czwartek, 27 styczeń 2022 20:35

Liderzy biznesu podczas I Kongresu ESG

Napisane przez

ESG jest globalnym trendem od którego nie ma odwrotu. Utrzymanie konkurencyjności na globalnym rynku i finansowania inwestycji w przypadku dużych przedsiębiorstw oraz możliwości kooperacji, dostarczania usług i towarów przez mniejszych, będą skuteczną motywacją do wdrażania zasad zrównoważonego rozwoju w biznesie.

środa, 19 styczeń 2022 11:42

Żabka Nano - 25 sklepów autonomicznych

Napisane przez

Innowacyjny koncept o nazwie Żabka Nano, pozwalający na szybkie zakupy bez kasjerów, kolejek i gotówki, jest precyzyjnie dostosowany do charakteru lokalizacji oraz profilu klientów.

poniedziałek, 17 styczeń 2022 15:10

Przekaż żappsy i zdobądź wyjątkową bluzę Żabki i WOŚP

Napisane przez

Kolejny już raz sieć Żabka umożliwia użytkownikom swojej aplikacji mobilnej zaangażowanie w działalność charytatywną. Przez dwa kolejne tygodnie przed jubileuszowym 30. Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, użytkownicy Żappki mają możliwość wymiany zbieranych przez siebie podczas zakupów punktów lojalnościowych tzw. żappsów, na cegiełki charytatywne.

piątek, 14 styczeń 2022 19:34

Pierwsza lodówka vendingowa Żabki

Napisane przez

Sieć Żabka uruchomiła pierwszy automat  vendingowy na terenie placówki medycznej. W zdrowe i pożywne produkty marek własnych Żabki mogą zaopatrzyć się pacjenci i pracownicy jednego z prywatnych szpitali w Warszawie.

piątek, 14 styczeń 2022 19:28

Tygodniowy przegląd informacji ISBtech z sektora gamingowego

Napisane przez

Poniżej przedstawiamy przegląd najważniejszych wiadomości z sektora gamingowego z okresu 10-14 stycznia br.

Orange Polska osiągnął 1 mln klientów światłowodowego internetu, podał operator. Zasięg usługi Orange Światłowód sięgnął ponad 5,8 mln gospodarstw domowych.

czwartek, 16 grudzień 2021 15:38

MLEKOVITA ponownie na 1. miejscach w prestiżowych rankingach

Napisane przez

Dynamiczny rozwój MLEKOVITY, lidera mleczarstwa w Europie Środkowo-Wschodniej, znajduje odzwierciedlenie w zdobywanych przez firmę licznych prestiżowych nagrodach.

poniedziałek, 22 listopad 2021 10:02

CI Games miał 12,84 mln zł zysku netto

Napisane przez

CI Games odnotował 12,84 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2021 r. wobec 0,34 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK) wydał zgodę na przejęcie przez DOZ kontroli nad spółkami, podał Urząd. Transakcja może dojść do skutku pod warunkiem sprzedaży apteki w Goleniowie.

piątek, 05 listopad 2021 14:38

Żabka - 10 tysięcy na start dla franczyzobiorcy

Napisane przez

Siłę Żabki tworzą franczyzobiorcy prowadzący w całym kraju placówki pod jej szyldem. Doceniając ich ogromy wkład w rozwój organizacji, sieć postanowiła wesprzeć ich jeszcze bardziej na samym początku prowadzenia własnej działalności.

wtorek, 26 październik 2021 18:32

Przegląd informacji ze spółek ISBNews

Napisane przez

Zakłady Magnetyzowe Ropczyce odnotowały 11,01 mln zł skonsolidowanego zysku netto przypisanego akcjonariuszom jednostki dominującej w III kw. 2021 r. wobec 7,91 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka w raporcie.

Strona 1 z 44