poniedziałek, 28 czerwiec 2021 12:51

Nagrody Gospodarcze na 10 lecie ZPP

Napisane przez

Podczas uroczystej gali Związek wręczył nagrody osobistościom życia publicznego i liderom życia gospodarczego, a także podziękował za wsparcie i współpracę swoim członkom i sympatykom.

czwartek, 24 czerwiec 2021 11:19

Szmaragd Welconomy dla prof. Henryka Skarżyńskiego

Napisane przez

Prof. Henryk Skarżyński, założyciel i dyrektor Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu został uhonorowany Szmaragdem Welconomy – najważniejszą nagrodą przyznawaną podczas XXVIII edycji Forum ekonomicznego Welconomy w Toruniu. 

poniedziałek, 07 czerwiec 2021 10:04

31 finał konkursu "Teraz Polska"

Napisane przez

Od ponad 30 lat organizowany jest niekomercyjny Konkurs „Teraz Polska”, mający na celu promocję najlepszych polskich produktów, usług i innowacji, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Godło „Teraz Polska” stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim laureatów.

sobota, 29 maj 2021 05:07

Laureaci nagrody „Dobroczyńca Roku” 2021

Napisane przez

10 firm i fundacji korporacyjnych otrzymało w tym roku tytuł „Dobroczyńca Roku”. Wręczono też trzy nagrody za działania przeciw skutkom pandemii. Organizatorem Konkursu jest Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce. Uroczystość wręczenia statuetek odbyła się 27 maja w Teatrze Capitol w Warszawie.

Wręczono nagrody Wizjonerów Zdrowia tygodnika „Do Rzeczy”. Prof. Henryk Skarżyński został nagrodzony w kategorii „wizjoner telemedycyny i nowych technologii”.

Szczególne podziękowania skierował Prezydent Andrzej Duda do prof. Henryka Skarżyńskiego: - Panu Profesorowi dziękuję za długie lata działalności i długie lata pomocy pacjentom – niezwykle odważnej, niezwykle nowatorskiej.

Fabryka Broni „Łucznik” oraz Akademia Zarządzania i Rozwoju zostali laureatami 48. edycji Raportu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

Grupa LUX MED została wyróżniona godłem Jakość Rok 2020 w kategorii Firma Przyjazna Pracownikom. Laureatem certyfikatu mogą zostać firmy, które przeszły pozytywnie proces weryfikacji, obejmujący analizę działalności organizacji pod kątem doskonalenia koncepcji zarządzania, z uwzględnieniem kryterium jakości.

środa, 03 luty 2021 16:48

Brązowy Spinacz dla Unii Owocowej!

Napisane przez

Głos Unii Owocowej jest słyszalny w całej branży w Polsce i w Europie, a działalność Stowarzyszenia została dostrzeżona także w najbardziej prestiżowym konkursie public relations.

wtorek, 19 styczeń 2021 11:36

Konkurs: POiD Building Awards 2021

Napisane przez

Związek Polskie Okna i Drzwi ogłasza POiD Building Awards 2021 pierwszy w branży konkurs, poszukujący i prezentujący najlepsze rozwiązania stolarki budowlanej oraz automatyki budynkowej, w kontekście zrealizowanych projektów architektonicznych.

Instytut Fizjologii i Patologii Słuchu w Kajetanach został laureatem konkursu „Sukces Roku w Ochronie Zdrowia – Liderzy Medycyny” w kategorii „Lider Roku 2020 w Ochronie Zdrowia - innowacyjny szpital”.

Chcemy wszyscy, żeby ten rok był inny, lepszy. Ale takiej zmianie trzeba dopomóc, a nie czekać na nią z założonymi rękami. Do końca stycznia można zgłaszać produkty i usługi do 31. edycji Konkursu „Teraz Polska”.

Redakcja portalu branżowego WaszaTurystyka.pl, już po raz piąty ogłosiła Listę 100 najbardziej wpływowych osób polskiej turystyce.

wtorek, 22 grudzień 2020 09:03

47. edycja Raportu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu

Napisane przez

Spółka Benefit Systems, lider rozwiązań w obszarze pozapłacowych świadczeń pracowniczych i Leonardo, globalna firma high-tech, zostali wyróżnieni w 47. edycji Raportu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu.

niedziela, 29 listopad 2020 06:48

MLEKOVITA ze Złotymi Laurami Super Biznesu

Napisane przez

Grupa MLEKOVITA znalazła się w prestiżowym gronie laureatów tegorocznej, 7. edycji nagród Złote Laury „Super Biznesu”. Firma zwyciężyła w kategorii „Firmy spożywcze”, a kapituła doceniła ją za konsekwentny rozwój mimo pandemii i debiut na rynku e-commerce.

Dzisiejszy konsument zainteresowany jest przede wszystkim jakością, choć – m.in. w wyniku pandemii – przy podejmowaniu decyzji zakupowych wzrasta również waga ceny. Coraz istotniejszym trendem staje się patriotyzm konsumencki. Godło „Teraz Polska” oznacza wysoką jakość i zachęca do zakupu produktu i usługi. Zachęcamy do lektury raportu badawczego.

Wkrótce poznamy laureatów piątej edycji Konkursu „Polski Przedsiębiorca Gazety Polskiej Codziennie”, którego celem jest promowanie przedsiębiorców wspierających rozwój polskiej gospodarki i przyczyniających się do propagowania patriotyzmu gospodarczego. 

wtorek, 13 październik 2020 14:34

„Najlepsza Polska Marka 2020” - MLEKOVITA

Napisane przez

MLEKOVITA, firma ze 100-procentowym polskim kapitałem, największa grupa mleczarska w Europie Środkowo-Wschodniej, jako jedyna z tej branży znalazła się na liście marek uhonorowanych tytułem „Najlepsza Polska Marka 2020”.

czwartek, 08 październik 2020 13:43

Litwiniuk nagrodzony przez Instytut Wymiaru Sprawiedliwości

Napisane przez

Władze Instytutu Wymiaru Sprawiedliwości ogłosiły wyniki II edycji konkursu na najlepszą pracę doktorską i habilitacyjną z zakresu nauk prawnych. W kategorii prac habilitacyjnych nagrodzono Przemysława Litwiniuka.

Pandemia nie zwalnia pracodawców z troski o ludzi. Firmy są oceniane na podstawie tego, jak postępują w trudnych czasach - mówi w rozmowie z Pulsem Biznesu Andrzej Arendarski, prezes Krajowej Izby Gospodarczej. Puls Biznesu: Jaki cel przyświeca konkursowi „Pracodawca Godny Zaufania”?

piątek, 18 wrzesień 2020 10:58

Grupa LUX MED nagrodzona Gwiazdą Jakości Obsługi 2020

Napisane przez

W XIII edycji Polskiego Programu Jakości Obsługi, Grupa LUX MED została nagrodzona Gwiazdą Jakości Obsługi 2020 w kategorii „Przychodnie i gabinety lekarskie”. LUX MED był laureatem tej nagrody w poprzednich latach aż dziesięciokrotnie. Ponadto, w 2017 roku zdobył Gwiazdę Dekady.

MLEKOVITA, kolejny raz na pierwszym miejscu w Ogólnopolskim Rankingu Najlepszych Spółdzielni Mleczarskich. Ranking przygotowała redakcja „Strefy Gospodarki”, dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”.

Studenci doceniają Grupą LUX MED jako pracodawcę. LUX MED znalazł się wśród najbardziej pożądanych pracodawców w konkursie Most Attractive Employers 2020 w branży medycznej.

poniedziałek, 15 czerwiec 2020 12:52

"Teraz Polska" 2020 - 30 jubileuszowa edycja konkursu

Napisane przez

Wręczenie nagród laureatom w 30. jubileuszowej edycji konkursu "Teraz Polska" odbyło się w Pałacu Prezydenckim. Kapituła konkursu „Teraz Polska” nagrodziła godłem 14 produktów, 9 usług oraz 1 przedsięwzięcie innowacyjne, podała Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego.

czwartek, 28 maj 2020 12:51

MLEKOVITA lider w rankingach dla branży mleczarskiej

Napisane przez

Grupa MLEKOVITA liderem branży mleczarskiej na prestiżowej Liście 500 i Liście 200 największych polskich firm. 

Krzysztof Przybył, prezes Fundacji „Teraz Polska”: Kryzys może być szansą dla polskich marek – zwłaszcza, jeśli potwierdzą się optymistyczne prognozy, że nasz kraj odczuje go mniej boleśnie, niż inne europejskie państwa.

czwartek, 21 maj 2020 14:49

MLEKOVITA nagroda Złoty Paragon 2020

Napisane przez

6 produktów MLEKOVITY zostało nagrodzonych w konkursie  „Złoty Paragon 2020 – Nagroda Kupców Polskich”. Konkurs „Złoty Paragon – Nagroda Kupców Polskich” przebiegał pod nadzorem Agencji Badawczej KANTAR, która policzyła głosy.

czwartek, 23 kwiecień 2020 11:33

Raport CSR 44 edycja. Wkład w walkę z koronawirusem

Napisane przez

Żabka Polska, Huawei i Caritas Polska zostały wyróżnione w 44. edycji Raportu Społecznej Odpowiedzialności Biznesu. Laureatów doceniono za ogromny wkład w walkę z epidemią koronawirusa w Polsce.

Strona 1 z 16