Menu
A+ A A-

Dotacje: Sprzedawcy dekoderów i TV cyfrowej naziemnej Wyróżniony

Sprzedawcy mogą złożyć na platformie GOV.pl wniosek online o rejestrację w rządowym programie dofinansowania do zakupu odbiornika cyfrowego Sprzedawcy mogą złożyć na platformie GOV.pl wniosek online o rejestrację w rządowym programie dofinansowania do zakupu odbiornika cyfrowego Photo by Tim Mossholder on Unsplash

Rejestracja sprzedawców chcących uczestniczyć w rządowym programie dofinansowania do zakupu odbiornika cyfrowego ruszyła dwa dni temu. Już teraz do programu dołączyło 100 przedsiębiorców!

Sprzedawcy mogą złożyć na platformie GOV.pl wniosek online o rejestrację w rządowym programie dofinansowania do zakupu odbiornika cyfrowego. Rejestracja skierowana jest do przedsiębiorców, którzy prowadzą sprzedaż urządzeń tj. dekoderów i telewizorów przystosowanych do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej w nowym standardzie DVB-T2/HEVC.

Do programu może przystąpić przedsiębiorca, który:

  • sprzedaje odbiorniki cyfrowe spełniające wymagania techniczne i eksploatacyjne,
  • jest czynnym podatnikiem VAT lub jest zwolniony z podatku VAT,
  • ma siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej lub państwa członkowskiego Europejskiego Porozumienia o Wolnym Handlu (EFTA).

Program ma na celu wsparcie gospodarstw domowych w wymianie sprzętu na taki, który umożliwi im odbiór telewizji w nowym, lepszym standardzie DVB-T2/HEVC. Realizacja przyznanych świadczeń w programie dofinansowania będzie możliwa wyłącznie w sklepach internetowych i stacjonarnych przedsiębiorców, którzy zarejestrują się i przystąpią do programu.

Więcej informacji o programie dla sprzedawców na gov.pl/cyfrowaTV.

Pomoc, również techniczną, możesz uzyskać dzwoniąc na specjalną infolinię – tel. 42 253 54 30

(od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 18:00 oraz w soboty w godzinach 10:00 – 18:00).

* Opłata za połączenie jest zgodna z posiadaną taryfą operatora, z sieci którego zostało wykonane połączenie

Skrzynka kontaktowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas