Menu
A+ A A-

Huawei wprowadził IdeaHub rozwiązanie ICT bazujące na AI Wyróżniony

Huawei IdeaHub to najnowsze narzędzie przeznaczone do budowy nowoczesnego środowiska pracy, które usprawnia współpracę zarówno w firmowym biurze, jak i zdalnie Huawei IdeaHub to najnowsze narzędzie przeznaczone do budowy nowoczesnego środowiska pracy, które usprawnia współpracę zarówno w firmowym biurze, jak i zdalnie mat.pras

Huawei oficjalnie wprowadził do sprzedaży w Europie Środkowo-Wschodniej IdeaHub - rozwiązanie do budowy środowiska pracy przyszłości z wbudowanymi mechanizmami bazującymi na sztucznej inteligencji, podał koncern.

"Huawei IdeaHub to najnowsze narzędzie przeznaczone do budowy nowoczesnego środowiska pracy, które usprawnia współpracę zarówno w firmowym biurze, jak i zdalnie. Narzędzie oferuje inteligentne rozpoznawanie pisma odręcznego, projekcję w wysokiej rozdzielczości, elastyczne wideokonferencje oraz dostęp do aplikacji na jednym, prostym i dynamicznym ekranie. IdeaHub zmienia podejście do typowego ekranu konferencyjnego, oferując wysoce interaktywne narzędzie, z funkcjami umożliwiającymi wyraźniejsze odtwarzanie dźwięku, płynniejsze wyświetlanie wideo i efektywniejsze pisanie" - czytamy w komunikacie.

IdeaHub od Huawei oferuje ponadto trzy unikalne funkcje, które umożliwiają stworzenie prawdziwie inteligentnego środowiska pracy przygotowanego na każdy scenariusz: otwarty ekosystem chmurowy do swobodnego prowadzenia wideokonferencji; innowacyjny i prosty design; komunikacja z innymi urządzeniami może odbywać się w pełni bezprzewodowo, podkreślono.

"Naszym celem było stworzyć szereg urządzeń opartych na technologii 4K i sztucznej inteligencji, wspierających przedsiębiorstwa w podnoszeniu ich produktywności oraz efektywności. Chcemy, by pracownicy mogli czerpać korzyści z innowacyjnego miejsca pracy zawsze i wszędzie. Epidemia COVID-19 sprawiła, że wszyscy musieliśmy nauczyć się nowych sposobów pracy. Zdalne biuro to nie jest już nic wyjątkowego, tylko nowa rzeczywistość, która wymaga sprawnej komunikacji opartej na elastycznych i inteligentnych rozwiązaniach. Jako Huawei chcemy każdej osobie, organizacji czy gospodarstwu domowemu dać pełen dostęp do cyfrowych narzędzi, które pomogą nam stworzyć w pełni połączony, inteligentny świat" - powiedział Peng Li, prezes działu Cloud & AI w regionie CEE & Nordic w Huawei, cytowany w komunikacie.

Chiński koncern Huawei to czołowy podmiot w dostarczaniu najnowszych technologii informacyjno-komunikacyjnych (ICT) na świecie.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas