Menu
A+ A A-

Creepy Jar: 580 tys. sztuk 'Green Hell' sprzedane

Gra "Green Hell" w trybie kooperacji w dniu swojej premiery zajęła 2. miejsce na liście bestsellerów na platformie Steam Gra "Green Hell" w trybie kooperacji w dniu swojej premiery zajęła 2. miejsce na liście bestsellerów na platformie Steam mat.pras

Sprzedaż gry "Green Hell" studia Creepy Jar osiągnęła poziom ok. 580 tys. sztuk, podała spółka.

"Zarząd Creepy Jar informuje, iż zgodnie z danymi sprzedażowymi otrzymanymi od Valve Corporation, od daty premiery Green Hell w trybie wczesnego dostępu tj. od 29 sierpnia 2018 r. łączna sprzedaż brutto gry poprzez platformę Steam przekroczyła poziom 580 tys. sztuk sprzedanych egzemplarzy, w tym 180 tys. sztuk brutto zostało sprzedanych od dnia aktualizacji gry o tryb kooperacji (co-op mode) tj. od 7 kwietnia 2020 r." - czytamy w komunikacie.

Gra "Green Hell" w trybie kooperacji w dniu swojej premiery zajęła 2. miejsce na liście bestsellerów na platformie Steam.

Tryb co-op jest darmową aktualizacją do gry "Green Hell".  Pełna wersja "Green Hell" - symulatora przetrwania w dżungli amazońskiej - trafiła do sprzedaży 5 września 2019 r.

Creepy Jar jest producentem gier komputerowych, specjalizującym się w gatunku premium indie survival. Menedżerowie spółki mają doświadczenie z Techland. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2018 r.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas