Menu
A+ A A-

Leonardo na Forum Przemysłów Obronnych w Warszawie Wyróżniony

Leonardo na Forum Przemysłów Obronnych w Warszawie

Polsko - Włoskie Forum Przemysłów Obronnych odbyło wię w Warszawie. Przedstawiono oferty polskich i włoskich firm działających w sektorze lotniczo-kosmiczno-obronnym. Wśród uczestników Telespazio i MBDA - spółki Leonardo.

 

Leonardo oraz dwie spółki joint venture koncernu: Telespazio i MBDA wzięły udział w I Polsko – Włoskim Forum Przemysłów Obronnych, które odbyło się w Warszawie, skupiając kluczowych graczy oraz interesariuszy polskiego i włoskiego sektora lotniczo-kosmiczno-obronnego.

Celem forum było wspieranie rozwoju konkurencyjnej i innowacyjnej bazy przemysłowej polskiego i włoskiego sektora lotniczo-kosmiczno-obronnego, rozwój współpracy w tym obszarze oraz zwiększenie efektywności wydatków Polski i Włoch w związku z realizowanymi przez te państwa programami nabywania nowych / modernizacji istniejących zdolności obronnych. Głównym założeniem wydarzenia była także promocja współpracy przemysłowej, umożliwiającej firmom wspólny udział w europejskich inicjatywach realizowanych w ramach Europejskiego Funduszu Obronnego oraz Europejskiego Programu Rozwoju Przemysłu Obronnego.

O Polsko Włoskim Forum Przemysłów obronnych czytaj więcej na kurier365.pl

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas