Inteligentne systemy wideo ograniczą wypadki Wyróżniony

Inteligentne systemy wideo ograniczą wypadki fot. newsrm.tv

Inteligentne systemy wideo mogą ograniczyć wypadki, kradzieże i awarie. W latach 2015-17 w co trzeciej firmie doszło do wypadku w pracy.

W pierwszym półroczu 2018 roku zarejestrowano ich w Polsce ponad 37 tys.. Szacunkowy koszt wypadków oraz chorób zawodowych to już co najmniej 476 mld euro rocznie w UE i 3,94% światowego PKB. (...)

- Wypadki w miejscu pracy często wynikają z niedostatecznej koncentracji pracowników, nieznajomości zagrożeń, zbyt dużego tempa wykonywanych zadań czy braku doświadczenia.-  wskazuje Piotr Bettin, menedżer ds. rozwoju biznesu inteligentnych systemów wideo w firmie Konica Minolta.

Zintegrowanie monitoringu z awaryjnym systemem telefonicznym i systemem wykrywania dymu oraz ognia umożliwiają zapewnianie bezpieczeństwa pracowników, towarów i magazynu. Dzięki swobodnemu dostępowi do precyzyjnych nagrań firma może także redukować koszty związane z procesami reklamacyjnymi w niezawinionych sytuacjach.

Całość do przeczytania na opinie.kurier365.pl

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja biznesiciti.com