Menu
A+ A A-

Za stabilność i wysoką moralność płatniczą

Za stabilność i wysoką moralność płatniczą www.sxc.hu

Jeden z największych na polskim rynku dostawców inteligentnych rozwiązań IT, otrzymał Certyfikat Wiarygodności Biznesowej od międzynarodowej wywiadowni gospodarczej.

Arcusowi SA, notowanemu na warszawskiej giełdzie, przyznała go międzynarodowa wywiadownia gospodarcza Dun&Bradstreet. Arcus uzyskał ten certyfikat trzeci rok z rzędu.

- Potwierdza on stabilność finansową i wysoką moralność płatniczą Grupy Arcus. Po raz kolejny niezależna międzynarodowa instytucja podkreśla wiarygodność i dobrą kondycję finansową naszej firmy – mówi Michał Czeredys, prezes firmy. Przyznanie tego wyróżnienia oznacza, że Arcus ma bardzo dobrą kondycję i płynność finansową, systematycznie realizuje swoje zobowiązania, a ryzyko transakcji z firmą jest minimalne.

Do grona uhonorowanych certyfikatem mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności. Wyróżnieni, to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentowności, zdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy. Certyfikat honorowany jest na całym świecie i przyczynia się do zwiększenia atrakcyjności rynkowej firmy.

{jumi [*9]}

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas