Menu
A+ A A-

Polski Przedsiębiorca 2020 Gazety Polskiej Codziennie Wyróżniony

Celem Konkursu jest promowanie przedsiębiorców, odpowiedzialnie realizujących założenia patriotyzmu gospodarczego Celem Konkursu jest promowanie przedsiębiorców, odpowiedzialnie realizujących założenia patriotyzmu gospodarczego mat.pras

Wkrótce poznamy laureatów szóstej edycji Konkursu „Polski Przedsiębiorca 2020 Gazety Polskiej Codziennie” w 5 kategoriach: eksporter, innowator, lider przemysłu, reprezentant małych i średnich przedsiębiorstw oraz filantrop.

Celem Konkursu jest promowanie przedsiębiorców, odpowiedzialnie realizujących założenia patriotyzmu gospodarczego. Laureaci, których poznamy podczas gali, to wyróżniający się, innowacyjni, odnoszący sukcesy w kraju i na świecie polscy przedsiębiorcy. Wielu z nich to liderzy w swoich branżach, wykorzystujący z powodzeniem swój potencjał. Ich firmy wykazały się w trudnych czasach pandemii zdolnością do przetrwania. To dzięki takim biznesowym umiejętnościom, determinacji i elastyczności oraz wykorzystaniu wsparcia w postaci tarcz antykryzysowych – udało się polskiej gospodarce przetrwać pandemiczny kryzys. W gronie laureatów są również filantropi, którzy potrafią dzielić się owocami swojego sukcesu, angażując się w działania dobroczynne.

Liderów polskiego biznesu, laureatów tegorocznej edycji Konkursu „Polski Przedsiębiorca 2020 Gazety Polskiej Codziennie” poznamy w trakcie gali online. Transmisję z tego wydarzenia będzie można zobaczyć 13 listopada 2021 r. za pośrednictwem portali gpcodziennie.pl i niezalezna.pl oraz fanpage'u „Gazety Polskiej Codziennie", a także na kanale TV Republika.

O Konkursie „Polski Przedsiębiorca GPC”

Nagroda „Gazety Polskiej Codziennie” przyznawana jest od 6 lat polskim przedsiębiorcom w 5 kategoriach: eksporter, innowator, lider przemysłu, reprezentant małych i średnich przedsiębiorstw, filantrop. Redakcja wręczy również dodatkowe wyróżnienie. Inicjatorami Konkursu są wydawnictwo Forum SA oraz redakcja dziennika „Gazeta Polska Codziennie”.

Jednym z celów Konkursu jest promowanie patriotyzmu gospodarczego i podkreślenie znaczenia rodzimych firm dla polskiej gospodarki. Od początku istnienia plebiscyt wyłania najlepszych, najbardziej pomysłowych oraz innowacyjnych przedsiębiorców, eksporterów, którzy wyróżniają się na rynkach zagranicznych, popularyzując produkty opatrzone etykietą „Made in Poland”. Konkurs jest również okazją do uhonorowania filantropów. W tegorocznej edycji Konkursu o nagrody ubiegały się 22 firmy.

Patronat honorowy nad tegoroczną edycją objął Mateusz Morawiecki, Prezes Rady Ministrów. Wydarzeniu patronują również Ministerstwo Aktywów Państwowych, Ministerstwo Edukacji i Nauki, Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministerstwo Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej, Ministerstwo Rozwoju i Technologii, Rzecznik Małych i Średnich Przedsiębiorców.

Wśród patronów medialnych są: tygodnik Gazeta Polska, Gazeta Polska Codziennie, portale Niezależna.pl, FilaryBiznesu.pl, albicla.com, Polskie Radio SA, Radio Niepokalanów, a także TVP3 Warszawa.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas