Menu
A+ A A-

31 finał konkursu "Teraz Polska" Wyróżniony

Godło „Teraz Polska” na przestrzeni ponad 30 lat stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim laureatów Godło „Teraz Polska” na przestrzeni ponad 30 lat stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim laureatów mat.pras

Od ponad 30 lat organizowany jest niekomercyjny Konkurs „Teraz Polska”, mający na celu promocję najlepszych polskich produktów, usług i innowacji, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. Godło „Teraz Polska” stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim laureatów.

Dotychczas w konkursie wzięło udział pięć tysięcy firm reprezentujących wszystkie branże krajowej gospodarki, spośród których nagrodzono łącznie 770 polskich firm. W konkursie biorą udział zarówno duże polskie przedsiębiorstwa z sukcesami eksportowymi, jak i małe firmy rodzinne, działające lokalnie. Jest to możliwe, gdyż podstawowym kryterium oceny jest jakość oferowanych produktów i usług, a nie wielkość przedsiębiorstwa.

Zaproszenie Goście:

 • Pierwsza Dama
 • Przedstawiciele Kancelarii Prezydenta RP
 • Członkowie Rady Ministrów
 • Członkowie Kapituły Godła „Teraz Polska” i Rady Fundacji
 • Przedstawiciele laureatów 31. edycji Konkursu „Teraz Polska”
 • Nominowani i laureat nagrody Młody Promotor Polski
 • Przedstawiciele sponsorów i partnerów Konkursu „Teraz Polska”: FAKRO, Blachy Pruszyński, LOT, Międzynarodowe Targi Poznańskie
 • O 31. edycji Konkursu „Teraz Polska” organizowanym przez Fundację Polskiego Godła Promocyjnego

Godło „Teraz Polska” na przestrzeni ponad 30 lat stało się marką samą w sobie. Jego siła rynkowa, a także wysoka rozpoznawalność wzmacniają konkurencyjność oraz sukces rynkowy wyróżnionych nim laureatów. Prestiż Godła „Teraz Polska” umacniają: przejrzyste procedury konkursowe, obiektywizm, kompetencja i niezależność ekspertów i członków kapituły oraz patronat prezydenta RP.

Jak pokazują badania rynkowe, 72% respondentów spotkało się ze znakiem „Teraz Polska”, a blisko 80% badanych uważa, że jest on dobrym sposobem oznaczania wysokiej jakości polskich produktów i usług. Równie pozytywne opinie prezentują laureaci Godła „Teraz Polska”, którzy traktują je jako narzędzie wspomagające budowanie marki oraz prestiżu, a także instrument zwiększający zaufanie i wiarygodność w oczach partnerów biznesowych. Jest to szczególnie ważne w obecnych czasach epidemii koronawirusa, kiedy wszyscy przedsiębiorcy walczą o ponowne wejście na ścieżkę wzrostu. A nie sposób tego uczynić bez wsparcia klientów, świadomych siły swoich decyzji zakupowych i postawy patriotyzmu konsumenckiego.

Polscy przedsiębiorcy budują nowoczesną, innowacyjną gospodarkę. Ich produkty i usługi zyskują zaufanie i lojalność klientów, którzy wiedzą jak wielką siłą rynkową jest patriotyzm konsumencki. A najlepszą wskazówką w tym przypadku jest Godło „Teraz Polska”, które jest najbardziej rozpoznawalnym znakiem, wzbudza zaufanie oraz pozwala wybierać patriotycznie i racjonalnie produkty najwyższej polskiej jakości.

O nagrodzie „Młody Promotor Polski”

Gala „Teraz Polska” jest także okazją do wręczenia, po raz pierwszy, nagrody „Młody Promotor Polski” tym, którzy swój osobisty sukces potrafili przekuć dla dobra wspólnego i dla prestiżu kraju. Wychodząc z założenia, że najlepszymi ambasadorami Polski są jej obywatele, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego od 2017 roku przyznaje tytuły Promotora Polski, wyróżniając w ten sposób osobistości, które są aktywne w regionach, działają na rzecz społeczności lokalnych, a ich postawa zawodowa i społeczna przyczynia się do umacniania pozytywnego wizerunku naszego kraju. Podczas regionalnych wydarzeń gospodarczych, takich jak: Europejski Kongres Gospodarczy w Katowicach czy Welconomy Forum w Toruniu wyróżniono dotychczas wiele osób ze Śląska, Kujaw i Pomorza, Podlasia oraz Małopolski.

Nawiązując do programu „Promotor Polski”, dedykowanego osobom dojrzałym o ugruntowanej pozycji zawodowej, Fundacja postanowiła wprowadzić wyróżnienie „Młody Promotor Polski” za wybitne osiągnięcia w nauce, kulturze lub sporcie, które przyznaje Pierwsza Dama spośród kandydatur nominowanych przez Kapitułę nagrody.

Nominowani do tytułu Młody Promotor Polski 2021 zostali:

 • Kategoria Nauka: prof. Marcin Poręba, chemik
 • Kategoria Kultura: Piotr Alexewicz, pianista
 • Kategoria Sport: Jan Krzysztof Duda, szachista
 • Źródło informacji: Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas