Menu
A+ A A-

LUX MED pożądanym pracodawcą - ranking Most Attractive Employers Wyróżniony

LUX MED Jest liderem polskiego rynku prywatnych usług zdrowotnych i jednym z największych pracodawców w kraju, zatrudniającym ponad 16 000 osób LUX MED Jest liderem polskiego rynku prywatnych usług zdrowotnych i jednym z największych pracodawców w kraju, zatrudniającym ponad 16 000 osób MAT.PRAS

Studenci doceniają Grupą LUX MED jako pracodawcę. LUX MED znalazł się wśród najbardziej pożądanych pracodawców w konkursie Most Attractive Employers 2020 w branży medycznej.

To ranking najbardziej atrakcyjnych pracodawców przygotowywany przez międzynarodową firmę doradczą Universum. W tegorocznej edycji badania wzięło udział ponad 16 000 polskich studentów.

Jesteśmy liderem polskiego rynku prywatnych usług zdrowotnych i jednym z największych pracodawców w kraju, zatrudniającym ponad 16 000 osób. Tworzymy wyjątkowe miejsce pracy, z którym pracownicy się identyfikują, są zaangażowani i mają możliwości rozwoju. Doceniamy i rozwijamy – ok. 70% naszych menadżerów to osoby, które awansowały w ramach rekrutacji wewnętrznych. Warto dołączyć do zespołu LUX MED i związać z nami swoją przyszłość zawodową – mówi Prezes Grupy LUX MED, Anna Rulkiewicz.

Wg. autorów rankingu, studenci zanim zaaplikują do danego pracodawcy, sprawdzają informacje o nich w kilku kanałach. Najbardziej popularne są kanały komunikacji online. Wśród nich na pierwszym miejscu znalazły się media społecznościowe, następnie portale z ogłoszeniami i strony karierowe pracodawcy. Wiedzę zdobytą online chętnie weryfikują w czasie osobistych spotkań, takich jak targi pracy oraz spotkania z pracodawcami na uczelniach.

Zależy nam, aby być pracodawcą pierwszego wyboru, który przyciąga talenty i oferuje dobre warunki pracy. Jesteśmy dużą organizacją, która daje unikalne na rynku możliwości rozwoju kompetencji w ramach rozbudowanych struktur wewnętrznych. Jesteśmy dumni też z tego, że praktycznie nie dotyczy nas problem rotacji kadr - ludzie wiążą się z nami na lata. W LUX MED pracują osoby, które podejmowały pracę na stanowiskach w obsłudze Pacjenta, a dzisiaj są członkami wyższej kadry zarządzającej - mówi Dorota Sawicz, dyrektor HR w Grupie LUX MED.

Najlepsi pracodawcy zostali wybrani w siedmiu kategoriach: biznes, inżynieria, informatyka, nauki medyczne, nauki ścisłe, nauki humanistyczne oraz prawne. W rankingu Grupa LUX MED znalazła się na trzeciej pozycji podium, w gronie z Centralnym Szpitalem Klinicznym MSWIA w Warszawie i Ministerstwem Zdrowia i najwyżej spośród prywatnych firm medycznych.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas