Menu
A+ A A-

Puls Biznesu uhonorował Annę Rulkiewicz - 100 Kobiet Biznesu Wyróżniony

W 2019 Anna Rulkiewicz została uhonorowana również pierwszą w historii Nagrodą Gospodarczą SGH, nagrodą specjalną XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy W 2019 Anna Rulkiewicz została uhonorowana również pierwszą w historii Nagrodą Gospodarczą SGH, nagrodą specjalną XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy mat.pras

Puls Biznesu uhonorował 1 miejcem w rankingu "100 Kobiet Biznesu" Annę Rulkiewicz, Prezea Grupy LUX MED. Wyróżnienie zostało przyznane kategorii osób zarządzających firmami o przychodach powyżej 50 mln zł.

Firmy oceniane są na podstawie kryteriów świadczących o zrównoważonym rozwoju i doskonałej kondycji. Liczy się dynamika zysku i sprzedaży firmy za ostatnie dwa lata działalności. Projekt zakończyła uroczysta gala finałowa, podczas której wręczone zostały wyróżnienia laureatkom tegorocznego rankingu. 

- Dziękuję redakcji za  1 miejsce w rankingu. Nagrodę tę dedykuję pacjentom i współpracownikom. Dzięki ich zaufaniu i profesjonalnej pracy mogę cieszyć się z tego wyjątkowego wyróżnienia – mówiła Anna Rulkiewicz.

W związku z przyznaną nagrodą, w specjalnym wydaniu piątkowego wydania Pulsu Biznesu – Weekend, ukazał się obszerny wywiad z Prezes Grupy LUX MED.

W 2019 Anna Rulkiewicz została uhonorowana również pierwszą w historii Nagrodą Gospodarczą SGH, nagrodą specjalną XXIX Forum Ekonomicznego w Krynicy. Otrzymała też złoty medal „Za zasługi dla polskiego ruchu olimpijskiego” a także nagrodą „Przyjaźni Narodów” za zasługi i osiągnięcia w sporcie. Znalazła się też w zestawieniu „10 Polskich Top Menadżerek” opracowanym przez miesięcznik Forbes.

Ostatnio zmienianypiątek, 06 grudzień 2019 13:39
Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas