Menu
A+ A A-

Polskie Radio wyróżnia Magodent za opiekę onkologiczną Wyróżniony

Magodent należący do Grupy LUX MED został wyróżniony w opublikowanym w 2019 r. raporcie opracowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia "Nowotwory złośliwe - koncentracja leczenia zabiegowego" Magodent należący do Grupy LUX MED został wyróżniony w opublikowanym w 2019 r. raporcie opracowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia "Nowotwory złośliwe - koncentracja leczenia zabiegowego" Photo by Sarah Cervantes on Unsplash

Polskie Radio wyróżniło Magodent z grupy LUX MED w rankingu "Lubię bo Polskie". Magodent wyróżniony został za opiekę onkologiczną trzecim miejscem w kategorii „Najlepsza Polska Usługa 2019”. 

Magodent - leczenie onkologiczne

Magodent jest jednym z wiodących ośrodków leczenia nowotworów w woj. mazowieckim. Prowadzi w Warszawie trzy szpitale specjalizujące się w: diagnostyce i zróżnicowanych metodach leczenia onkologicznego oraz hematoonkologicznego (w tym: chirurgia, chirurgia laparoskopowa, termoablacje, chemioterapia, immunoterapia, hormonoterapia). Ponadto posiada oddziały szpitalne: kardiologiiczny, gastrenterologiczny, ginekologiczny z onkologią ginekologiczną a także zajmuje się leczeniem pacjentów z problemami urologiczno-onkologicznymi. Posiada także placówkę rehabilitacji dziennej i ambulatoryjnej, poradnie specjalistyczne i POZ. 

Magodent - wyróżniony przez Narodowy Fundusz Zdrowia

Magodent należący do Grupy LUX MED został wyróżniony w opublikowanym w 2019 r. raporcie opracowanym przez Narodowy Fundusz Zdrowia "Nowotwory złośliwe - koncentracja leczenia zabiegowego". Pod względem ilości pacjentek operowanych w 2018 roku, w kierunku nowotworów piersi, uplasował się na  drugim miejscu na Mazowszu. Magodent jest ośrodkiem kompleksowej diagnostyki i terapii raka piersi.

Wyboru zwycięzców w poszczególnych kategoriach dokonała specjalnie w tym celu powołana Kapituła Konkursu. W jej skład wchodzą członkowie Zarządu Polskiego Radia, Redaktor Naczelny Redakcji Gospodarczej oraz eksperci z dziedziny gospodarki i ekonomii. Wyróżnienie, w imieniu Magodent, Grupa LUX MED, odebrał na uroczystej gali Robert Zawadzki, Wiceprezes Zarządu ds. Operacyjnych Magodent. 

LUX MED rozwija onkologię - Anna Rulkiewicz

Grupa LUX MED od wielu lat rozwija kompetencje i infrastrukturę potrzebne do leczenia chorób onkologicznych. Naszym celem jest zwiększenie szans polskich pacjentów zmagających się z chorobą nowotworową na powrót do zdrowia poprzez poprawę dostępu do diagnostyki i leczenia na najwyższym poziomie. Cieszymy się, że nasze starania spotkały się z uznaniem Kapituły. Dziękujemy za to wyróżnienie  – mówi Anna Rulkiewicz, Prezes Grupy LUX MED.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas