Menu
A+ A A-

Sieć ma nowego dyrektora generalnego Wyróżniony

Sieć ma nowego dyrektora generalnego fot. Biedronka

Od Nowego Roku największa sieć handlowa w Polsce będzie działać pod nowym kierownictwem.

Jak czytamy w oficjalnym komunikacie „w ramach realizacji strategii stałej poprawy wygody zakupów oraz poziomu obsługi i zadowolenia klientów w największej spółce detalicznej Grupy Jerónimo Martins, informujemy, że z dniem 1 stycznia 2016 r. Luís Araújo obejmie funkcję dyrektora generalnego sieci Biedronka w Polsce.

Luís Araújo pracuje w Jerónimo Martins od 20 lat, od lutego 2012 pełnił funkcję dyrektora generalnego Pingo Doce. Ukończył ekonomię na Uniwersytecie w Porto oraz uzyskał tytuł MBA na Katolickim Uniwersytecie Portugalii w Lizbonie. Dołączył do Grupy Jerónimo Martins jako Management Trainee, przechodząc później przez różne działy i szczeble kariery: zaczynając od pracy w obszarze marketingu, był następnie odpowiedzialny za systemy informatyczne na poziomie Holdingu.

Jednym z priorytetów Luísa Araújo będzie koncentracja na działaniach nakierowanych na klienta, jak również wzmocnienie pozycji Biedronki na obszarach miejskich w Polsce.

Po 15 latach spędzonych w Polsce i kluczowym wkładzie w osiągnięcie przez sieć Biedronka pozycji wiodącej na rynku, z której jesteśmy dumni, Pedro Pereira da Silva odchodzi z Grupy JM, do której dołączył 25 lat temu jako Management Trainee, by poświęcić się nowym wyzwaniom zawodowym”.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas