Menu
A+ A A-

W dwudziestce najlepszych menedżerów Wyróżniony

Michał Czeredys Michał Czeredys fot. Newseria

Opublikowano listę 20 najlepszych prezesów zarządzających firmami działającymi w Polsce. Przygotowała ją redakcja Bloomberg BusinessWeek Polska na podstawie sondażu, przeprowadzonego wśród menedżerów. Na liście znalazł się m.in. Michał Czeredys, prezes zarządu Grupy Arcus obok Herberta Wirtha (KGHM Polska Miedź), Ryszarda Florka (FAKRO), Zbigniewa Jagiełły (PKO BP), Andrzeja Klesyka (PZU), Dariusza Miłka (CCC) oraz Pawła Olechnowicza (Grupa Lotos).

„Poprosiliśmy [ludzi biznesu], by wskazali ich zdaniem najlepszych, najefektywniejszych szefów firm, których warto nagrodzić za sukcesy, wytrwałość, walkę z konkurencją, nowoczesność, za to, że udaje im się skutecznie konkurować nie tylko na polskim, ale i zagranicznych rynkach […] Jak wynika z przeprowadzonego przez nas sondażu, mądrych menedżerów z wizją w naszym kraju nie brakuje. Budują silne firmy, oferują najwyższy poziom usług i nowoczesne innowacyjne produkty. Nie boją się myśleć, że mogą osiągnąć więcej, że zarządzane przez nich spółki mogą sprawnie i efektywnie funkcjonować i w Polsce, i w międzynarodowej gospodarce” napisała w podsumowaniu wyników redakcja magazynu.

„To wyróżnienie w sposób szczególny podkreśla, że Grupa Arcus należy do grona najlepiej zarządzanych firm w Polsce. Nie oceniam tej nagrody wyłącznie jako wyróżnienia indywidualnego. Jest ona dla mnie potwierdzeniem wysokiego profesjonalizmu naszego zespołu, który sprawdza się nawet w trudnych, zarówno dla gospodarki, jak i firmy czasach. Efektem pracy pracowników Spółek z Grupy Arcus oraz firm partnerskich jest wysoka jakość oferowanych przez nas rozwiązań, a w rezultacie zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa naszych klientów. Jednocześnie nagroda ta jest potwierdzeniem, że od ponad 25 lat podążamy dobrą drogą, by znaleźć się wśród największych i najbardziej profesjonalnych polskich firm. Kończący się rok był dla nas czasem restrukturyzacji, inwestycji w stworzenie efektywnej i sprawnej organizacji oraz budowy silnej Grupy Kapitałowej.”- powiedział Michał Czeredys.

Jest on absolwentem wydziałów finansów i bankowości oraz zarządzania i marketingu Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Funkcję prezesa zarządu Grupy Arcus pełni od 2011 r.

Do Grupy należą wiodące na polskim rynku firmy, oferujące rozwiązania informatyczne dla biznesu, pozwalające m.in. optymalizować koszty. W jej skład wchodzi m.in. Arcus SA – jeden z największych na polskim rynku dostawców systemów zarządzania dokumentami w biurach (kopiarki, drukarki, skanery, obieg dokumentów) oraz korespondencją masową (sortery poczty, sprzęt pocztowo-biurowy). Arcus SA jest także wyłącznym przedstawicielem Kyocera Document Solutions w Polsce.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas