Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1031.

Nowy wiceprzezes ubezpieczyciela

Nowy wiceprzezes ubezpieczyciela Fot. Aviva Polska

Jeden z pionierów rynku bancassurance w Polsce od grudnia odpowiada za rozwój sprzedaży w tym kanale przez czołową firmę ubezpieczeniową działającą w naszym kraju.

Piotr Antkiewicz dołączył do zarządu grupy Aviva jako wiceprezes odpowiedzialny za sprzedaż w kanale bancassurance. Został powołany na wiceprezesa Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń na Życie i Aviva Towarzystwa Ubezpieczeń Ogólnych.

Jest jednym z pionierów na rynku bancassurance w Polsce. Na początku kariery związany był z Volkswagen Bank Polska, gdzie od podstaw tworzył struktury ubezpieczeniowe, którymi następnie kierował i rozwijał. W firmie Genworth Financial, zajmującej się ubezpieczeniami płatności, budował dział sprzedaży i rozwoju biznesu, a później z sukcesem zarządzał tym obszarem. Ostatnio związany był z grupą BNP Paribas jako dyrektor handlowy TU Cardif Polska, jednego z liderów na rynku bancassurance w Polsce. Piotr Antkiewicz ma wykształcenie prawnicze, ukończył studia doktoranckie z zakresu prawa cywilnego na Uniwersytecie w Białymstoku, uzyskał też dyplom MBA w Institut Francais de Gestion.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas