Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1031.

Inauguracja Akademii Liderów Opinii

Inauguracja Akademii Liderów Opinii www.sxc.hu

W czwartek 3 października w Katowicach wykład „Sowieckie ludobójstwo na Polakach w latach 1937-1938” wygłosi dr Tomasz Sommer, redaktor naczelny tygodnika Najwyższy Czas!

W ten sposób ruszy kolejna, 3 edycja Akademii Liderów Opinii. Wykład będzie połączony z kiermaszem książki prawicowej, na której będzie można nabyć najnowszą książkę autora pt. „Dzieci operacji polskiej mówią”. Spotkanie poprowadzą dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji oraz Marek Waniewski, dyrektor gliwickiego klubu Fronda.pl. Tomasz Teluk przedstawi działalność Instytutu Globalizacji, natomiast Marek Waniewski zapozna uczestników spotkania z ideą Akademii Liderów Opinii. Swoimi doświadczeniami podzielą się także absolwenci poprzednich edycji. Obecni będą mieli możliwość nabycia szeregu wydawnictw autorów „Najwyższego Czasu”, serii „Biblioteka Wolności”, czy książek wydawanych przez Instytut Globalizacji, takich jak: „Mitologia efektu cieplarnianego”, „Eugenika i eutanazja” czy nowość – „Dyneburg. Inflanty zmysłami reportera”.
– Akademia Liderów Opinii to doskonała propozycja dla tych, którzy chcą zaistnieć w polskim życiu publicznym lub dla tych, którzy chcą po prostu rozszerzyć swoją wiedzę poprzez kontakt z liderami opinii – tłumaczy ideę projektu Teluk. – Mamy doświadczenie, że najlepsi z absolwentów łatwo odnajdują się w życiu zawodowym – dodaje.
Aby wziąć udział w projekcie, otrzymać dyplom ukończenia Akademii i skorzystać z propozycji stażów, praktyk i nagród należy się zarejestrować. Kurs trwa trzy miesiące a wykłady odbywają się aż w czterech miastach: Gliwicach, Katowicach, Częstochowie i w Warszawie. W Warszawie zostaje uruchomiony kurs Akademia Przywództwa, który pozwala na nabycie kompetencji najbardziej poszukiwanych przez pracodawców, takich jak: umiejętność pracy zespołowej, komunikacja, zarządzanie czasem, motywowanie.
Zarówno w Akademii Liderów Opinii, jak i w zajęciach Akademii Przywództwa można uczestniczyć tradycyjnie, jak i online. Dzięki platformie e-learningowej w prosty sposób można mieć dostęp do wykładów, ćwiczeń i testów nie wychodząc z domu.
Dotychczas w wykładach tego typu organizowanych przez Instytut Globalizacji i gliwicki Klub Fronda.pl uczestniczyło już kilka tysięcy osób. Blisko 100 kursantów może poszczycić się dyplomem Akademii Liderów. Wielu z nich pracuje dziś w biznesie, mediach czy polityce. Rekrutacja na oba kursy potrwa do końca września. Zajęcia ruszają już 3 i 19 października. Aby zapisać się należy wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org. Informacji udzielamy pod nr tel. 695167359.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas