Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1031.

Rusza rekrutacja Akademii Liderów Opinii

Rusza rekrutacja Akademii Liderów Opinii www.sxc.hu

Instytut Globalizacji otwiera rekrutację na trzecią odsłonę ALO. W tym semestrze słuchacze będą mieli do wyboru aż 3 kursy ALO oraz jeden w ramach Akademii Przywództwa.

W najnowszej edycji ALO, poruszone zostaną tematy z zakresu stosunków międzynarodowych, religii i nauk politycznych. Uczestnicy będa mogli dowiedzieć się więcej o stosunkach polsko-niemieckich i polsko-żydowskich, poznają problematykę współczesnego Kościoła, a także poszerzą swoją wiedzę o podstawy filozofii polityki. W ramach trzeciej części Akademii, będziemy gościć min: prof. B. Musiała, ks. prof. Waldemara Chrostowskiego, ks. prof. T. Guza, ks. prof. A.J. Katolo. Wśród wykładów online znajdą się wykłady m.in. prof. Jacka Bartyzela, prof. Zbigniewa Raua, prof. Miłowita Kunińskiego, prof. Bohdana Szlachty.

Akademia Liderów Opinii 3 będzie dostępna zarówno w formule stacjonarnej, jak i online. Dla studentów stacjonarnych, odbywac się będa dwa razy w miesiącu wykłady w Gliwicach i Częstochowie. Współorganizatorami formuły stacjonarnej ww. miastach są odpowiedni gliwicki i częstochowski klub Fronda.pl.

Stedenci online, będą mieli dostęp do wszytskich wykładów dzięki nowoczesnej platformie e-learningowej. Dodatkowo, dzięki platformie, wszyszcy studenci będą mieli dostęp do całego szeregu artykułów, tekstów, filmów i testów sprawdzających wiedzę, a także będa mieli kontakt z wykładowcami i innymi uczestnikami.

Dodatkowo, Instytut Globalizacji, wprowadza nową formułę edukacyjną, czyli Supermarket Wiedzy. Dzięki niemu, studenci Akademii Liderów Opinii 3, będa mogli wybrać sobie dodatkowy kurs e-learningowy. Tym, którzy nie zdążyli wziąć udziału w dwóch pierwszych edycjach ALO, polecamy wybór jednej z nich, dostepnych w formule online. Osobom zainteresowanym rozwojem osobistym i zawodowym polecamy zaś Akademię Przywództwa. Kurs ten pozwala na nabycie kompetencji najbardziej poszukiwanych na rynku przez pracodawców. Akademia Przywództwa, podobnie jak ALO 3, będzie dostępna w formie stacjonarnej (warsztaty w Warszawie) i online (na platformie e-learningowej w Supermarkecie Wiedzy).

Pierwszych 10 zarejestrowanych i opłaconych uczestników otrzyma drugi kurs uzupełniający (ALO1 lub ALO2) w Supermarkecie Wiedzy bez żadnych dodatkowych opłat.

Najlepsi uczestnicy będą mieli możliwość odbycia staży w ciekawych miejscach: Instytucie Globalizacji, portalach fronda.pl i nczas.com, biurach poselskich, senatorskich i europosłów a także w korporacjach i firmach prywatnych. Dodatkowo, aktywni uzytkownicy co otrzymają od Instytutu Globalizacji ciekawe pozycje książkowe!

– Nasza oferta przeznaczona jest dla dwóch kategorii osób. Pierwsza to ci, którzy chcą stać się liderami życia publicznego w Polsce. Drudzy chcą po prostu uzupełnić swoją wiedzę. Obie grupy łączy bardzo szeroki horyzont czasowy, który ich interesuje, nie ograniczający się jedynie do doczesności – tłumaczy ideę projektu dr Tomasz Teluk, prezes Instytutu Globalizacji. – Dlatego skupiamy się na wierze, na sumieniu, na wartościach. Bez tego, prędzej czy później, nasze życie kończy się porażką – dodaje.

Dwie pierwsze części Akademii Liderów Opinii okazały się dużym sukcesem. W ramach naszych wykładów gościliśmy m.in. Rafała Ziemkiewicza, Tomasza Terlikowskegoi, Grzegorza Górnego, red. Stanisława Michalkiewicza, ks. dr Roberta Skrzypczaka, ks. prof. Tadeusza Guza czy ks. prof. Dariusza Oko. Dzięki nowoczesnej platformie e-learningowej, materiały ALO były dostepne dla osób z całej Polski. W obu częściach Akademii uczestniczyło ponad 100 zarejestrowanych studentów i kilka tysięcy wolnych słuchaczy.

W dwóch pierwszych częściach uczestnicy mogli zapoznać sie z podstawowymi problemami polskiego zycia publicznego, poznali podstawy filozofii, dowiedzieli się więcej o mechanizmach manipulacji opinia publiczną, nauczyli się jak prowadzić skuteczną kampanię społeczną, a także wzięli udział warsztatach dziennikarskich. Trzecia edycja Akademii Liderów Opinii, to kolejna porcja rzetelnej wiedzy, ciekawych warsztatów i wybitni wykładowcy.

Rekrutacja na Akademię Liderów Opinii potrwa do 30 września. Zajęcia ruszają już 1 października. Aby zapisać się należy wysłać e-mail pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., wypełnić formularz na stronie www.globalizacja.org lub zadzwonić pod nr tel. 695167359.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas