Ostrzeżenie
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1031.
  • JUser::_load: Nie można załadować danych użytkownika o ID: 1035.

Zmiany personalne w spółce IT

Wojciech Marzec Wojciech Marzec Fot. InfoScope

Polska firma technologiczna, oferująca systemy i usługi informatyczne m.in. dla przemysłu paliwowego i sektora bankowego, która w czerwcu zadebiutowała na rynku NewConnect, ma nowego wiceprezesa.

Został nim Wojciech Marzec. Przy okazji tej zmiany personalnej InfoScope SA zapowiedziała rozszerzenie oferty Business Inteligence oraz projektów IT dla branży medycznej, telekomunikacyjnej.
Nowy wiceprezes pełnił dotychczas funkcję prezesa Biside Sp. z o.o. Obecnie Biside i InfoScope opracowują szczegółowy plan połączenia. Wojciech Marzec to menedżer z wieloletnim doświadczeniem w kierowaniu dużymi zespołami specjalistów oraz ekspert IT. Jest absolwentem studiów MBA na Politechnice Warszawskiej, studiów informatycznych w Wyższej Szkole Biznesu National Luis University w Nowym Sączu oraz De Paul University w Chicago.  

- Bardzo się cieszę że Wojciech Marzec zasiądzie w zarządzie InfoScope. Pod jego pięcioletnimi rządami przychody Biside wzrosły z 960 tys. zł. do prawie 7 mln zł. W tym czasie kierowana przez niego spółka zrealizowała z sukcesem ponad 30 innowacyjnych projektów Data Mining dla klientów branży telekomunikacyjnej. To dla InfoScope jest gwarancją sukcesu. Osoba prezesa Marca i połączenie z Biside bardzo wzmocni naszą pozycję w obszarze usług Business Inteligence. Cieszymy się, że dołączy do nas cały zespół Biside, są to bowiem specjaliści z ogromnym doświadczeniem i najwyższymi kompetencjami na rynku rozwiązań typu SAS, Teradata, Oracle czy Business Object. To połączenie będzie dla nas kolejnym ważnym i dynamicznym krokiem w kilkuletniej historii InfoScope, pozwoli nam bowiem skokowo zwiększyć skalę działalności oraz poszerzyć naszą ofertę o kolejny rodzaj usług - powiedział Marcin Giedroyć, prezes InfoScope.

Specjaliści Biside, spółki która łączy się z Infoscope, od lat współpracują z liderami rynku i największymi firmami w Polsce, m.in. z Telekomunikacją Polską, PTK Centertel czy Grupą LuxMed. Zarząd InfoScope poinformował również, że dotychczasowy wiceprezes zarządu i jeden z jej założycieli oraz większościowych akcjonariuszy, Sławomir Lewandowski, objął stanowisko dyrektora generalnego oraz prokurenta. Zakres jego obowiązków obejmuje zarządzanie gdańskim oddziałem firmy, odpowiedzialność za nadzór nad wdrożeniami i wykonaniem projektów softwarowych, wycenami przetargów oraz przygotowaniem i realizacją projektów unijnych.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas