Menu
A+ A A-

Beata Drzazga, prezes BetaMed dla Akademii Zarządzania i Rozwoju Wyróżniony

Według Beaty Drzazgi, prezes BetaMed S.A., absolwentki pielęgniarstwa, warto dobrze przemyśleć to, co zamierza się robić jako przedsiębiorca Według Beaty Drzazgi, prezes BetaMed S.A., absolwentki pielęgniarstwa, warto dobrze przemyśleć to, co zamierza się robić jako przedsiębiorca mat.pras

Bycie przedsiębiorcą to praca przez 24 godziny na dobę. Kandydaci na przedsiębiorców powinni się zastanowić, co jest ich pasją. Trzeba mieć dużo samozaparcia i nie bać się – Beata Drzazga, prezes BetaMed S.A.

Według Beaty Drzazgi, prezes BetaMed S.A., absolwentki pielęgniarstwa, warto dobrze przemyśleć to, co zamierza się robić jako przedsiębiorca. Sama była pielęgniarką, ale zawsze chciała robić więcej. – Chciałam tworzyć warunki dla tych osób chorych, dawać im miłość – mówi Beata Drzazga w wykładzie dla nowej platformy edukacyjnej Akademia Zarządzania i Rozwoju (azir.edu.pl).

Obecnie jest właścicielką największej firmy medycznej w Polsce świadczącej usługi pielęgniarskie w domu pacjenta. Po latach pracy w państwowej służbie zdrowia założyła własną firmę, która niesie pomoc około 5000 pacjentom i zatrudnia prawie 3000 pracowników.

– Bycie przedsiębiorcą to praca przez 24 godziny na dobę. Kandydaci na przedsiębiorców powinni się zastanowić, co jest ich pasją. Jak jest pasja, na pewno daleko zajdą. Trzeba mieć dużo samozaparcia i nie bać się – radzi przyszłym przedsiębiorcom prezes BetaMed. Jakie jeszcze ma dla nich rady – warto wysłuchać całej wypowiedzi: https://azir.edu.pl/wyklad/polacy-to-wspaniali-przedsiebiorcy/

Akademia Zarządzania i Rozwoju, dostępna pod adresem azir.edu.pl, to innowacyjna platforma łącząca świat nauki ze światem praktyków. Jest ona miejscem, w którym znani menedżerowie, naukowcy i osoby będące autorytetami w różnych dziedzinach, dzielą się swoimi przemyśleniami, radami i wskazówkami z osobami rozpoczynającymi karierę zawodową lub zastanawiającymi się nad wyborem kierunku studiów. Misją AZiR jest wspieranie procesu edukacji i rozszerzanie go o praktyczne wskazówki oraz doświadczenia liderów biznesu i ekspertów, tak aby pomóc młodym ludziom wybrać kierunek studiów zgodny z ich zainteresowaniami i predyspozycjami.

Więcej informacji na naszej stronie https://azir.edu.pl/

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas