poniedziałek, 24 październik 2022 13:37

Katarzyna Polkowska nowym PR managerem Natural Pharmaceuticals

Napisane przez

Katarzyna Polkowska z początkiem października objęła nowo utworzone stanowisko PR managera w Natural Pharmaceuticals.

poniedziałek, 12 wrzesień 2022 12:38

Startuje Akademia Managera Horyzontu Europa

Napisane przez

Krajowy Punkt Kontaktowy w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju rozpoczyna zapisy do Akademii Managera Programu Ramowego Horyzont Europa (HE). To pierwsza taka inicjatywa w Polsce, a do tego bezpłatna.

W dniu 6 czerwca w Warszawie obradowało forum sprawozdawczo-wyborcze delegatów 91 instytutów naukowych.  Prof. dr hab. n. med. dr h.c. multi.

Prof. SGH, dr hab. Agnieszka Domańska została powołana w skład zespołu doradców gospodarczych przy ministrze aktywów państwowych, wicepremierze Jacku Sasinie.

Ekspert Instytutu Staszica, płk dr Piotr Potejko objął funkcję prezesa zarządu ASIS International Poland Chapter. Istniejąca od 1955 roku ASIS International to największa na świecie organizacja profesjonalistów zajmujących się bezpieczeństwem.

środa, 16 czerwiec 2021 11:09

Prestiżowe wyróżnienie dla otolaryngologów z Polski

Napisane przez

Irackie Towarzystwo Otorynolaryngologów - Chirurgów Głowy i Szyi przyznało Prof. Henryk Skarżyńskiemu, dyr. Instytutu Fizjologii i Patologii Słuchu i prof. Piotr H. Skarżyńskiemu, zastępcy kier. Zakładu Teleaudiologii i Badań Przesiewowych IFPS  prestiżowe wyróżnienie.

Prof. Piotr H. Skarżyński, Zastępca Kierownika Zakładu Teleaudiologii i Badań Przesiewowych IFPS, został powołany na członka dwóch komitetów w ramach amerykańskiego towarzystwa naukowego – American Academy of Otolaryngology – Head and Neck Surgery w kadencji 2021–2022: ImplantableHearing Devices Committee oraz Otology & Neurotology Education Committee.

środa, 18 listopad 2020 13:08

MLEKOVITA doceniona po raz kolejny - konkurs Lider Forum

Napisane przez

MLEKOVITA doceniona po raz kolejny: Prezes Dariusz Sapiński w gronie najlepszych menedżerów na rynku spożywczym, a jej produkty z najwyższymi laurami w konkursie „Lider Forum”.

wtorek, 13 październik 2020 15:38

Paweł Niewiadomski Prezesem ECTAA na kolejną kadencję

Napisane przez

Paweł Niewiadomski, Polak, prezes Polskiej Izby Turystyki, został ponownie wybrany na stanowisko prezesa Europejskiego Stowarzyszenie Narodowych Związków Biur Podróży ECTAA.

środa, 07 październik 2020 11:31

Beata Drzazga, prezes BetaMed dla Akademii Zarządzania i Rozwoju

Napisane przez

Bycie przedsiębiorcą to praca przez 24 godziny na dobę. Kandydaci na przedsiębiorców powinni się zastanowić, co jest ich pasją. Trzeba mieć dużo samozaparcia i nie bać się – Beata Drzazga, prezes BetaMed S.A.

poniedziałek, 07 październik 2019 09:17

Krzysztof Krystowski ekspertem European Cluster Expert Group.

Napisane przez

Prezes Klastrów Polskich, Krzysztof Krystowski, został wybrany na stanowisko niezależnego eksperta w Komisji Europejskiej - European Cluster Expert Group.

środa, 05 czerwiec 2019 09:54

Frans-Willem de Kloet inwestuje w Sellions

Napisane przez

Frans-Willem de Kloet, wiloletni prezes i dyrektor zarządzający spółek grupy Liberty Global, zainwestował w Sellions - system CRM który automatyzuje procesy sprzedaży i marketingu, a jego główną siłą jest nowatorskie podejście do procesu motywacji i budowania relacji klient - handlowiec i handlowiec - handlowiec.

Portal branżowy WaszaTurystyka.pl, jako pierwszy w Polsce, przestawia ranking najbardziej wpływowych osób w polskiej turystyce w 2016 roku.

wtorek, 21 czerwiec 2016 10:39

Dobry przywódca słucha swoich ludzi

Napisane przez

Najważniejsze cechy dobrego przywództwa to kompetencje, doświadczenie, pasja i umiejętność wczuwania się w potrzeby pracowników. Szansę na zostanie liderem ma raczej tylko ten, kto umie słuchać swoich ludzi - taki był główny ton wypowiedzi trójki wybitnych polskich osobowości w dziedzinie zarządzania podczas konferencji zorganizowanej przez Stowarzyszenie Absolwentów MBA i Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Rada Ministrów Ukrainy powołała Remigiusza Paszkiewicza na stanowisko wiceprezesa zarządu kolei ukraińskich (UŻ), odpowiedzialnego za infrastrukturę kolejową w tym kraju. Remigiusz Paszkiewicz jest drugim, obok Wojciecha Balczuna, Polakiem zasiadającym we władzach ukraińskich kolei.

wtorek, 31 maj 2016 12:41

Były dyrektor generalny Biedronki o swoich planach

Napisane przez

Pedro Pereira da Silva po 25 latach pracy w Jeronimo Martins, w tym 16 latach w Polsce, zmienia barwy. Pokieruje siecią sklepów spożywczych Dixi w Rosji i chce tam powtórzyć sukces Biedronki. Da Silva skorzysta też z innych swoich doświadczeń – jest współtwórcą Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej, która obecnie zrzesza ponad 200 firm i pomaga we wzmacnianiu dwustronnych relacji.

wtorek, 24 maj 2016 10:25

Nowy prezes Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej

Napisane przez

20 maja br. Walne Zgromadzenie Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej (PPCC) zatwierdziło nominację Prezesa Zarządu Banku Millennium Pana João Brás Jorge na stanowisko nowego Prezesa Zarządu Polsko-Portugalskiej Izby Gospodarczej.

wtorek, 17 maj 2016 11:20

Paweł Niewiadomski ponownie prezesem PIT

Napisane przez

W piątek 13 maja w Łodzi odbyło się VI Walne Zgromadzenie Delegatów Polskiej Izby Turystyki, będące jednocześnie XXVIII Walnym Zgromadzeniem PIT. Na funkcję Prezesa PIT zgłoszono tylko jednego kandydata - Pawła Niewiadomskiego, dotychczasowego Prezesa PIT.

środa, 16 grudzień 2015 16:53

Spółka branży ICT ma nowego prezesa

Napisane przez

Działająca w Polsce, choć pochodząca z Niemiec, firma technologiczna, oferująca rozwiązania i systemy ERP dla przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych i handlowych, powołała nowego prezesa.

piątek, 11 grudzień 2015 20:14

Sieć ma nowego dyrektora generalnego

Napisane przez

Od Nowego Roku największa sieć handlowa w Polsce będzie działać pod nowym kierownictwem.

środa, 09 grudzień 2015 00:02

Nowakowski w miejsce Kurelli

Napisane przez

Rada nadzorcza Tauron Polska Energia na posiedzeniu 8 grudnia odwołała ze składu zarządu spółki: Jerzego Kurellę, prezesa zarządu oraz Piotra Kołodzieja, wiceprezesa zarządu ds. strategii i rozwoju, Henryka Borczyka, wiceprezesa zarządu ds. korporacji i Michała Gramatykę, wiceprezesa zarządu ds. handlowych.

wtorek, 01 grudzień 2015 16:15

Rezygnacja Karnowskiego i Ciżkowicza

Napisane przez

Prezes i jeden z dwóch członków zarządu Grupy PKP SA powołani na trzyletnią kadencję w końcu kwietnia br. ogłosili w oficjalnym komunikacie o swej rezygnacji z zarządzania największą kolejową firmą w Polsce.

poniedziałek, 07 wrzesień 2015 09:12

Nowoczesna dama biznesu

Napisane przez

Nowoczesna dama biznesu, tak można opisać jedną z najważniejszych kobiet w polskim biznesie, Małgorzatę Wiśniewską - wiceprzewodniczącą rady nadzorczej PBG. Z wykształcenia jest inżynierem, z zamiłowani zaś artystką. Do 19 września, w Warszawie, możemy podziwiać je pracę.

Dwaj członkowie rady nadzorczej PKP Cargo: Krzysztof Czarnota z FZZP PKP i Marek Podskalny - przewodniczący zakładowej "Solidarności", otrzymali opinię prawną o działaniu na szkodę spółki, wynika z informacji "Gazety Wyborczej".

środa, 19 sierpień 2015 16:16

Prezes PLL LOT zrezygnował

Napisane przez

Sebastian Mikosz złożył na ręce przewodniczącego rady nadzorczej rezygnację z funkcji prezesa PLL LOT, podało biuro prasowe spółki. Będzie on pełnił swoje obowiązki do 17 września.

poniedziałek, 01 czerwiec 2015 16:59

Stary nowy prezes

Napisane przez

Rada Nadzorcza Grupy LOTOS SA zakończyła postępowanie kwalifikacyjne na stanowisko prezesa zarządu IX wspólnej kadencji. Rada podjęła uchwałę o powołaniu Pawła Olechnowicza do składu zarządu Grupy LOTOS SA IX kadencji na funkcję prezesa zarządu.

poniedziałek, 25 maj 2015 11:21

Cytat Tygodnia - Przemysław Litwiniuk

Napisane przez

- Liczymy, że wyniki ostatnich wyborów dadzą do myślenia decydentom i zweryfikują oni przyjęte kierunki w sprawie wyboru śmigłowców dla wojska. Dostawy śmigłowców należałoby zdywersyfikować z wykorzystaniem potencjału Świdnika i Mielca z korzyścią dla polskiej armii i gospodarki.

poniedziałek, 13 kwiecień 2015 16:39

Senator będzie dochodził swoich praw w sądzie

Napisane przez

Prokuratura Apelacyjna w Gdańsku podjęła decyzję o wszczęciu postępowania w sprawie ewentualnych nieprawidłowości podczas likwidacji Fundacji na rzecz Polskich Związków Kredytowych.

Strona 1 z 4