Menu
A+ A A-

BREWE Leasing tworzy platformę cyfrową dla Goldberg&Johnson

  • Red/BTbiz
Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

BREWE Leasing zlecił przygotowanie cyfrowej platformy transakcyjnej w ramach marki Goldberg&Johnson (G&J), poinformował prezes Arkadiusz Mikłasz.

"Platforma G&J jest aktualnie analogową platformą informacyjno-sprzedażową naszych instrumentów finansowych. Nie jest to platforma sprzedaży produktów BREWE Leasing, takich jak leasingi czy faktoring. A zatem platforma ta nie generuje przychodów. Rozwijająca się marka G&J stanowi własność BREWE Leasing i buduje pozycję rynkową, jak również wartość niematerialną i prawną" - napisał Mikłasz podczas czatu inwestorskiego, zorganizowanego przez ISBnews.

Według niego, obecnie wyniki platformy G&J przenikają się z tradycyjnym kanałem dystrybucji i oba kanały są dla siebie wsparciem sprzedażowym.

"Obserwujemy jednak systematyczny wzrost odwiedzin i zainteresowania dokonaniem transakcji on-line. Na dzień dzisiejszy platforma G&J spełnia swoje założenia w sposób wystarczający. Jesteśmy w trakcie realizacji kontraktu, gdzie na nasze zlecenie renomowana firma IT, przygotowuje cyfrową platformę transakcyjną" - poinformował także prezes.

BREWE Leasing uruchomił platformę Goldberg & Johnson, dedykowaną do inwestowania w projekty leasingowe, w lipcu 2019 r. Inwestowanie odbywa się poprzez nabywanie kwitów dochodowych.

BREWE Leasing prowadzi działalność w pozabankowym segmencie leasingowym.

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas