Menu
A+ A A-

Machałek: wynagradznie zgodnie z predyspozycjami i stanowiskiem Wyróżniony

Machałek: wynagradznie zgodnie z predyspozycjami i stanowiskiem

Jakie znaczenie mają programy firm zachęcające kobiety do studiów technicznych czy informatycznych? Czy równe traktowanie to bardziej kwestia zmiany prawa, czy mentalności?

Jaki wpływ ma system edukacji na równouprawnienie zawodowe i płacowe? W jakim kierunku idzie edukacja włączająca, np. w przypadku dzieci z Zespołem Aspergera? Na te pytania zadane przez RaportCSR.pl odpowiedziała Marzena Machałek, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki, Pełnomocnik Rządu do spraw wspierania wychowawczej funkcji szkoły i placówki, edukacji włączającej oraz kształcenia zawodowego. Rozmowa odbyła się podczas XII edycji Konkursu o Tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”.

Kapituła Konkursu, m.in. Krajowa Izba Gospodarcza, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska” i Fundacja im. XBW Ignacego Krasickiego nagrodzili firmy i instytucje, które w zakresie polityki pracowniczej sięgają po ciekawe i skuteczne rozwiązania. W tym roku wręczono nagrody w sześciu kategoriach, dwie nagrody dziennikarskie oraz trzy nagrody specjalne. RaportCSR.pl był patronem medialnym wydarzenia. Podczas wydarzenia odbyła się też debata ekspercka pt. „Zawodowcy potrzebni od zaraz – kształcenie zawodowe jako remedium na braki kadrowe w branżach strategicznych”.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas