Menu
A+ A A-

Feardemic wyda pierwszą grę Unseen Silence - Terror: Endless Night Wyróżniony

Unseen Silence to niezależny deweloper gier. Strategia firmy opiera się na tworzeniu gier wysokiej jakości - silnych marek Unseen Silence to niezależny deweloper gier. Strategia firmy opiera się na tworzeniu gier wysokiej jakości - silnych marek mat.pras

Feardemic podpisał umowę z Unseen Silence, na jej podstawie spółka-córka Bloober Team wyda grę "Terror: Endless Night", podało Unseen Silence.

"Terror: Endless Night" jest pierwszą grą zespołu Unseen Silence. Produkcja stanowi połączenie strategii turowej z survival horrorem, w której gracz wciela się w rolę kapitana uwięzionego w lodzie statku, podano.

"Data premiery nie została jeszcze oficjalnie zapowiedziana. Tytuł docelowo ma się pojawić na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One, Xbox Series X|S, PlayStation 4, PlayStation 5, Nintendo Switch już w przyszłym roku" - czytamy w komunikacie.

Unseen Silence to niezależny deweloper gier. Strategia firmy opiera się na tworzeniu gier wysokiej jakości - silnych marek, które będą odznaczały się długim okresem monetyzacji. Szykuje się do wejścia na NewConnect.

Feardemic jest częścią GK Bloober Team. Spółka w 2021 roku rozpoczęła proces usamodzielnienia się i przechodzi transformację, aby stać się jednym z rozpoznawalnych wydawców gier z gatunku horror. Scott Millard, który dołączył do GK Bloober Team w 2019 roku, objął stanowisko prezesa spółki w sierpniu 2021 roku. Wcześniej pełnił funkcję zarządczą w Atari, a następnie w Namco Bandai na region Azji Południowo-Wschodniej i Korei.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od 2011 r.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas