Menu
A+ A A-

MF: Sześć banków ma mandat na organizację emisji 3-letnich euroobligacji Wyróżniony

Ministerstwo Finansów informuje, że banki BNP Paribas, Citi, Goldman Sachs, HSBC, PKO BP i Société Générale Ministerstwo Finansów informuje, że banki BNP Paribas, Citi, Goldman Sachs, HSBC, PKO BP i Société Générale mat.pras

BNP Paribas, Citi, Goldman Sachs, HSBC, PKO BP i Société Générale otrzymały mandat na zorganizowanie emisji 3-letnich obligacji benchmarkowych nominowanych w euro, podało Ministerstwo Finansów (MF).

"Ministerstwo Finansów informuje, że banki BNP Paribas, Citi, Goldman Sachs, HSBC, PKO BP i Société Générale otrzymały mandat na zorganizowanie emisji 3-letnich obligacji benchmarkowych nominowanych w euro. Termin przeprowadzenia transakcji uzależniony jest od warunków rynkowych".

Ostatnio resort sprzedawał obligacje na rynkach zagranicznych w lutym br. Jak wówczas podkreślano, wycena 5-letnich obligacji benchmarkowych nominowanych w euro o wartości nominalnej 1,5 mld euro to pierwsza transakcja kraju spoza strefy euro, kiedy na rynku pierwotnym udało się osiągnąć ujemną rentowność przy danym terminie zapadalności obligacji.

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas