Menu
A+ A A-

Wojciech Kuśpik, Grupa PTWP SA: XV Europejski Kongres Gospodarczy XV Europejski Kongres Gospodarczy Wyróżniony

Wojciech Kuśpik, Grupa PTWP SA: XV Europejski Kongres Gospodarczy XV Europejski Kongres Gospodarczy

Co roku tworzymy trzy główne nurty tematyczne którymi zajmujemy się podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Będziemy głównie rozmawiać o tym jak ma wyglądać w przyszłości nasza gospodarka i jak ma wyglądać jej odporność w kontekście tego co geopolitycznie dzieje się na świecie – mówi Wojciech Kuśpik prezes Grupy PTWP (Polskie Towarzystwo Wspierania Przedsiębiorczości), inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w rozmowie z ISBnews.TV.

Kolejnym ważny obszarem debaty podczas tegorocznego EKG w Katowicach będzie temat związany z niezależnością energetyczną.

– Dużo będziemy rozmawiać o zielonej transformacji. Sporo czasu poświęcimy też digitalizacji. Nie zabraknie rozmów na temat odbudowy powojennej Ukrainy – dodaje Wojciech Kuśpik.

Europejski Kongres Gospodarczy to przede wszystkim gospodarka i Unia Europejska.

– W tym roku w Katowicach planujemy ponad 60 sesji, przyjedzie do nas ponad 1000 panelistów. Pojawią się zarówno przedstawiciele polityki jak i administracji z Polski i UE. Będą przedstawiciele biznesu, świata nauki i mediów i samorządy – mówi prezes Kuśpik.

XV Europejski Kongres Gospodarczy. Największa impreza biznesowa Europy Centralnej 24-26 kwietnia 2023. Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach

Powrót na górę

Mapa strony

Biznesciti.com

O biznesie

Przydatne linki

O nas